Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dopravní situace 2 kruhový objezd ulic Palackého a Brandlova Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Dušan Nenička Dostupné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dopravní situace 2 kruhový objezd ulic Palackého a Brandlova Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Dušan Nenička Dostupné."— Transkript prezentace:

1 Dopravní situace 2 kruhový objezd ulic Palackého a Brandlova Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Dušan Nenička Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz; ISSN 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 Kliknutím na barevnou kostku vyber vhodné místo pro nájezd vozidla do křižovatky.

3 V následující křižovatce představují barevné kvádry vozidla. Směr jejich jízdy je dán dopravním značením. Postupným klikáním myší na vozidla, určete pořadí jejich průjezdu křižovatkou.

4

5

6

7 zkus to znovu!

8

9

10

11 zkus to znovu!

12


Stáhnout ppt "Dopravní situace 2 kruhový objezd ulic Palackého a Brandlova Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Dušan Nenička Dostupné."

Podobné prezentace


Reklamy Google