Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Klára Kubáňová Jazykový kurz v Českých Budějovicích

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Klára Kubáňová Jazykový kurz v Českých Budějovicích"— Transkript prezentace:

1 Klára Kubáňová Jazykový kurz v Českých Budějovicích
MÝMA OČIMA Klára Kubáňová Jazykový kurz v Českých Budějovicích

2 Z ničeho nic... Na čtrnáctidenní kurz anglické konverzace v českobudějovické jazykové škole Polyglot jsem se přihlásila o prázdninách po náhodném pročtení propagačních materiálů v autobuse.

3 Vše šlo velmi hladce... Překvapilo mě, že všechno šlo rychle a bez větších problémů. Přihlášení probíhalo vyplněním dotazníku, zaplacením částky 3500 korun a pak už jen čekáním na potvrzení, zda právě ten můj kurz bude fungovat. Naštěstí se přihlásilo dost zájemců, a tak jsem se mohla těšit. Musím říci, že tyto lekce mne opravdu nezklamaly, jak to mnohdy bývá.

4 Agenda... Hodiny probíhaly tak, že jsme se ráno v devět sešli ve třídě já, další dvě holky a náš učitel. Samozřejmě obrovskou výhodou bylo, že to byl rodilý mluvčí z Kalifornie žijící v Čechách a že nás ve třídě bylo tak málo (jen tři). Škola byla dobře vybavená, nechyběla umělá tabule, slovníky ryze anglické či anglicko-české. Náš učitel byl třicetiletý chlápek, který měl nejeden piercing a potetovanou ruku, takže jste se před ním nemuseli bát, že vám něco ujede nebo že řeknete něco "úplně mimo". Prostě Amík. Vždy nám přinesl asi tři papíry, každý s jiným tématem. Témata se lišila, učili jsme se od orlů, velryb, ročních období až po lidské vlastnosti a historii USA. Psali jsem i test, který byl poměrně náročný, ale Bradovi (jméno mluvčího) nějaká ta chybička nevadila.

5 Slovo na závěr... Prostě si myslím, že i když jsem se o prázdninách učila denně čtyři hodiny angličtiny, rozhodně to nebyla ztráta času. A myslím, že cena je taky přiměřená, takže až nebudete mít "do čeho píchnout", vřele doporučuji.


Stáhnout ppt "Klára Kubáňová Jazykový kurz v Českých Budějovicích"

Podobné prezentace


Reklamy Google