Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913 2009–2011 Letem ke klíčovým kompetencím aneb Pohádkou o Raškovi to nekončí Projekt je realizován v rámci Operačního.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913 2009–2011 Letem ke klíčovým kompetencím aneb Pohádkou o Raškovi to nekončí Projekt je realizován v rámci Operačního."— Transkript prezentace:

1 ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913 2009–2011 Letem ke klíčovým kompetencím aneb Pohádkou o Raškovi to nekončí Projekt je realizován v rámci Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost a financován z prostředků Evropské unie a státního rozpočtu České republiky. Výuková prezentace: Online aplikace - Brushster

2 Aplikace pro tvorbu abstraktních obrázků

3 Další ukázky naleznete zde – Slideshow Slideshow

4 Nabídka štětců podle druhů Klikneme zde Ruční posun výběru Štětce – je jich celkem 43, po najetí myší se zobrazuje nápověda funkce (EN). Nastavení tloušťky štětce

5 Přepínač pro volbu – automatické barvy Ruční volba barev Nastavení barvy pozadí Automatická barva - po každém kliknutí myší program náhodně zvolí barvu. Kapátko pro volbu barvy z plátna Kapátko – zapneme a kliknutím myší zvolíme barvu. Vypneme a můžeme kreslit. Nastavení průhlednosti barvy

6 Vymažeme obraz z plátna Vrátíme poslední změnu Zapneme automatické kreslení Automatické kreslení – máme tři možnosti (náhodný štětec a čára, vybraný štětec a náhodná čára, vybraný štětec i čára). Po zapnutí se objeví červené tlačítko. Kliknutím na něj kreslení zastavíme.

7 Uložení obrázku Zobrazení zásobníku Uložení (SAVE) – obrázek si můžeme uložit do zásobníku (např. ať si ho nezničíme). Otevření zásobníku (SEE) – zobrazíme zásobník a kliknutím na obrázek ho přeneseme na plátno.

8 Rozbalení nabídky efektů Efekty – obrázek můžeme v průběhu malování dotvářet pomocí sady efektů. Po najetí myší se zobrazuje nápověda funkce (EN).

9


Stáhnout ppt "ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913 2009–2011 Letem ke klíčovým kompetencím aneb Pohádkou o Raškovi to nekončí Projekt je realizován v rámci Operačního."

Podobné prezentace


Reklamy Google