Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kdo je šéfem nebo vedoucím?. Na začátku lidstva, když byl stvořen člověk, lidské vitální orgány začaly diskutovat o tom, kdo je mezi nimi šéfem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kdo je šéfem nebo vedoucím?. Na začátku lidstva, když byl stvořen člověk, lidské vitální orgány začaly diskutovat o tom, kdo je mezi nimi šéfem."— Transkript prezentace:

1 Kdo je šéfem nebo vedoucím?

2 Na začátku lidstva, když byl stvořen člověk, lidské vitální orgány začaly diskutovat o tom, kdo je mezi nimi šéfem.

3 Mozek měl následující názor: Já musím být šéfem, protože jen já dávám pokyny, jak máte fungovat. Mozek měl následující názor: Já musím být šéfem, protože jen já dávám pokyny, jak máte fungovat.

4 Oči měly jiný argument: My bychom měly být vedoucím, protože my vedeme tělo tam, kam má jít. Oči měly jiný argument: My bychom měly být vedoucím, protože my vedeme tělo tam, kam má jít.

5 Srdce řeklo: Přece jenom já bych mělo být šéfem, protože vám všem přináším krev, abyste vůbec fungovaly! Srdce řeklo: Přece jenom já bych mělo být šéfem, protože vám všem přináším krev, abyste vůbec fungovaly!

6 A žaludek poznamenal: Já budu šéfem, protože vás všechny živím. A žaludek poznamenal: Já budu šéfem, protože vás všechny živím.

7 Nohy vyjádřily svůj názor: My se musíme stát šéfem, protože nosíme celé tělo. Nohy vyjádřily svůj názor: My se musíme stát šéfem, protože nosíme celé tělo.

8 Každý byl přesvědčený, že právě on musí být šéfem. Ale vtom se ozvalo hovno, že ono chce být šéfem a všichni se zasmáli. Hovno však jednoduše prohlásilo: Já budu šéfem, ať se vám to líbí nebo ne. Hovno však jednoduše prohlásilo: Já budu šéfem, ať se vám to líbí nebo ne. A rozhodlo se nevylézt celých 5 dní!!!!! A rozhodlo se nevylézt celých 5 dní!!!!!

9 Tělo se cítilo zle. Břicho se svíjelo v křeči. Oči se zamžily. Srdce bylo v agónii. Nohy se chvěly. Tělo se cítilo zle. Břicho se svíjelo v křeči. Oči se zamžily. Srdce bylo v agónii. Nohy se chvěly. A tehdy jednohlasně všichni zvolali: ¡¡¡Ať se hovno stane šéfem!!! A tehdy jednohlasně všichni zvolali: ¡¡¡Ať se hovno stane šéfem!!!

10 A od těch dob každé hovno může být šéfem!!!


Stáhnout ppt "Kdo je šéfem nebo vedoucím?. Na začátku lidstva, když byl stvořen člověk, lidské vitální orgány začaly diskutovat o tom, kdo je mezi nimi šéfem."

Podobné prezentace


Reklamy Google