Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Knihovna Český Těšín K nihovnu navštěvujeme každý měsíc. Líbí se mi tam. Vybíráme si knížky na dané téma nebo máme volný výběr. Také tam mají leták, kde.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Knihovna Český Těšín K nihovnu navštěvujeme každý měsíc. Líbí se mi tam. Vybíráme si knížky na dané téma nebo máme volný výběr. Také tam mají leták, kde."— Transkript prezentace:

1 Knihovna Český Těšín K nihovnu navštěvujeme každý měsíc. Líbí se mi tam. Vybíráme si knížky na dané téma nebo máme volný výběr. Také tam mají leták, kde jsou různé věci na vyrobení. Výrobky jsme si pak rozvěsili po třídě a ozdoba je hotova. Jindy nám dává paní knihovnice otázky o knihách. Kdo správně odpoví, získá bod. Výherce dostane malou odměnu. Knihovnu mám ráda. Žačka třídy 4.A

2 Městská knihovna je super, protože ji navštěvujeme celá třída každý měsíc. Každou návštěvu nás paní knihovnice něco pěkného naučí. Hrajeme různé soutěže. Dostáváme ceny. Paní učitelka nám čte, zapisuji si to do žákovské knížky škola naruby. Líbí se mi to. Filip P.

3 Naše třída navštěvuje těšínskou knihovnu. Máme tam různé besedy, hry a soutěže, které nám připravuje paní knihovnice. Máme tam besedy na různá témata, například Těšín nebo Olympijské hry. Je to velmi zábavné. Vyhráváme různé ceny za rychlost nebo za správnou odpověď. Kuba K.

4 Každý měsíc chodíme s třídou do knihovny. Půjčujeme si různé knihy. Někdy máme i soutěže. Naše družstvo vždy mělo první místo. Dostáváme ceny z kačera Donalda a z ABC. Nálepky, plakáty, alarm apod. Já třeba vyhrál nůž, plakát. Jsme třída,která nejčastěji chodí do knihovny. Když přijdeme do třídy, nahlásíme paní učitelce, kdo má jakou knihu. Potom si z každé knihy kousek přečteme. I paní učitelka si půjčuje knihy. Nashledanou za měsíc v knihovně.


Stáhnout ppt "Knihovna Český Těšín K nihovnu navštěvujeme každý měsíc. Líbí se mi tam. Vybíráme si knížky na dané téma nebo máme volný výběr. Také tam mají leták, kde."

Podobné prezentace


Reklamy Google