Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

I NOVACE KOMBINOVANÉ FORMY STUDIA BAKALÁŘSKÉHO A MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU „T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT “ A JEHO UČITELSKÝCH OBORŮ NA F AKULTĚ TĚLESNÉ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "I NOVACE KOMBINOVANÉ FORMY STUDIA BAKALÁŘSKÉHO A MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU „T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT “ A JEHO UČITELSKÝCH OBORŮ NA F AKULTĚ TĚLESNÉ."— Transkript prezentace:

1 I NOVACE KOMBINOVANÉ FORMY STUDIA BAKALÁŘSKÉHO A MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU „T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT “ A JEHO UČITELSKÝCH OBORŮ NA F AKULTĚ TĚLESNÉ KULTURY U NIVERZITY P ALACKÉHO V O LOMOUCI CZ.1.07/2.2.00/18.0011 Metodika uznávání předchozího studia

2 A – ABSOLVENTI MAGISTERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

3 1. A BSOLVENTI MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT NEUČITELSKÉHO ZAMĚŘENÍ S MINIMÁLNÍM ZAMĚŘENÍM NA TĚLESNOU VÝCHOVU.

4 Absolventi bez dlouhodobé praxe (minimálně tři roky) ve školství nebo sportovním tréninku. Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Lze uznat resp. započítat pedagogickou praxi, která přesáhla dobu dvou měsíců ve školství nebo sportovním tréninku. Lze uznat absolvované předměty z modulu tělesná výchova, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do tohoto modulu.

5 Absolventi s dlouhodobou praxí učitele tělesné výchovy (minimálně tři roky) Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Pedagogická praxe kompletně uznaná. Lze uznat absolvované předměty z modulu tělesná výchova, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do tohoto modulu.

6 A BSOLVENTI S DLOUHODOBOU TRENÉRSKOU PRAXÍ ODPOVÍDAJÍCÍ B A A LICENCÍ DLE JEDNOTNÉ KLASIFIKACE ČSTV ( MINIMÁLNĚ TŘI ROKY S TOUTO LICENCÍ ) Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Pedagogická praxe kompletně uznaná. Lze uznat absolvované předměty z modulu tělesná výchova, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do tohoto modulu.

7 2. A BSOLVENTI MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT NEUČITELSKÉHO ZAMĚŘENÍ S DOSTATEČNÝM ZAMĚŘENÍM NA TĚLESNOU VÝCHOVU.

8 A BSOLVENTI BEZ OHLEDU NA DOSAVADNÍ PRAXI Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Pedagogická praxe kompletně uznaná. Lze uznat absolvované předměty z modulu tělesná výchova, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do tohoto modulu. Lze uznat celý absolvovaný modul tělesná výchova, pokud svým obsahem i rozsahem odpovídá modulu tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání.

9 3. A BSOLVENTI MAGISTERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ UČITELSKÉHO ZAMĚŘENÍ MIMO STUDIJNÍ PROGRAM T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT.

10 Absolventi bez dlouhodobé praxe (minimálně tři roky) ve školství nebo sportovním tréninku Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Lze uznat celý absolvovaný modul učitelská způsobilost, pokud svým obsahem i rozsahem odpovídá modulu učitelská způsobilost. Lze uznat celý modul učitelská způsobilost, pokud absolvované předměty svým obsahem i rozsahem odpovídají předmětům zařazeným do modulu učitelská způsobilost. Lze uznat resp. započítat pedagogickou praxi, která přesáhla dobu dvou měsíců ve výuce tělesné výchovy nebo sportovním tréninku. Uznání dalších předmětů se řídí předpisy dané vysoké školy.

11 Absolventi s dlouhodobou praxí ve výuce tělesné výchovy nebo trenéra licence A nebo B. Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Lze uznat celý absolvovaný modul učitelská způsobilost, pokud svým obsahem i rozsahem odpovídá modulu učitelská způsobilost zařazeným do studijního programu tělesná výchova a sport. Lze uznat celý modul učitelská způsobilost, pokud absolvované předměty svým obsahem i rozsahem odpovídají předmětům zařazeným do modulu učitelská způsobilost. Lze uznat pedagogickou praxi. Uznání dalších předmětů se řídí předpisy dané vysoké školy.

12 4. A BSOLVENTI OSTATNÍCH MAGISTERSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ MIMO STUDIJNÍ PROGRAM T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT.

13 Všichni absolventi bez ohledu na dosavadní praxi Lze uznat absolvované předměty nutné pro získání učitelské způsobilosti, pokud svým rozsahem odpovídají rozsahu předmětů zařazených do modulu učitelská způsobilost. Lze uznat celý absolvovaný modul učitelská způsobilost, pokud svým obsahem i rozsahem odpovídá modulu učitelská způsobilost. Lze uznat celý modul učitelská způsobilost, pokud absolvované předměty svým obsahem i rozsahem odpovídají předmětům zařazeným do modulu učitelská způsobilost. Uznání dalších předmětů se řídí předpisy dané vysoké školy.

14 B – ABSOLVENTI BAKALÁŘSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

15 A BSOLVENTI BAKALÁŘSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT S MINIMÁLNÍM ZAMĚŘENÍM NA TĚLESNOU VÝCHOVU Bez dlouhodobé praxe (minimálně tři roky) ve školství nebo sportovním tréninku. Lze uznat resp. započítat pedagogickou praxi, která přesáhla dobu dvou měsíců ve výuce tělesné výchovy nebo sportovním tréninku. S dlouhodobou praxí ve výuce tělesné výchovy (minimálně tři roky) nebo dlouhodobou praxí trenéra. Lze uznat pedagogickou praxi.

16 A BSOLVENTI BAKALÁŘSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT S DOSTATEČNÝM ZAMĚŘENÍM NA TĚLESNOU VÝCHOVU Bez ohledu na dosavadní praxi. Uznání dalších předmětů se řídí předpisy dané vysoké školy.

17 A BSOLVENTI BAKALÁŘSKÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ MIMO STUDIJNÍ PROGRAM TĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT. Bez ohledu na dosavadní praxi. Uznání dalších předmětů se řídí předpisy dané vysoké školy.

18 C. A BSOLVENTI ÚPLNÉ STŘEDNÍ ŠKOLY S MATURITOU Pro všechny studenty platí možnost uznání předmětů v souvislosti s předpisy dané vysoké školy. Předměty biomedicinského zaměření lze uznat za předpokladu získání licence nebo osvědčení u odborné způsobilosti v daném předmětu nebo bloku předmětů. Předměty pohybového zaměření lze uznat v případě, že danou pohybovou aktivitu žadatel provozuje na úrovni soutěžního sportu po dobu minimálně tří let. Předměty didaktického zaměření lze uznat za předpokladu prokázání licence cvičitele nebo trenéra v dané odbornosti. Předměty pedagogické resp. učitelské způsobilosti lze uznat za předpokladu prokazatelné obsahové i rozsahové shody.

19 DĚKUJI ZA POZORNOST


Stáhnout ppt "I NOVACE KOMBINOVANÉ FORMY STUDIA BAKALÁŘSKÉHO A MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU „T ĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT “ A JEHO UČITELSKÝCH OBORŮ NA F AKULTĚ TĚLESNÉ."

Podobné prezentace


Reklamy Google