Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jako tvůj přítel mám povinnost tě seznámit s následujícími výhodami!!!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jako tvůj přítel mám povinnost tě seznámit s následujícími výhodami!!!"— Transkript prezentace:

1 Jako tvůj přítel mám povinnost tě seznámit s následujícími výhodami!!!

2 1.Sex je lékem na krásu. Vědecké testy objasnili, že při milovaní se produkuje množství estrogénu, který dává vlasům přirozený lesk a pokožce hebkost.

3 2. Něžné, uvolněné milovaní snižuje riziko vzniku dermatitídy, vyrážek a skvrn na kůži. Produkovaný pot pročisťuje póry a vaše pokožka doslova září.

4 3. Milovaní může spálit všechny kalorie, které se nasbírali na romantické večeři.

5 4. Sex je jeden z nejbezpečnějších sportů, které se dají provozovat. Protáhne a posilní téměř každý sval v těle. Je to mnohem příjemnější než uplavat 20 bazénů a nepotřebujete mít ani žádnou speciální obuv!

6 5. Sex je okamžitý lék na mírnou depresi. Uvolňuje do krevního oběhu přirozený endorfín, který produkuje pocit eufórie a zanechává ve vás pocit blaženosti.

7 6. Čím víc sexu máte, tím jste žádanější. Sexuálně aktivní tělo produkuje významné množství látek zvaných feromóny. Tyto jemné sexuální parfémy přivádí Váš protějšek do šílenství!

8 7. Sex je nejbezpečnější sedativum na světe. JE 10 KRÁT EFEKTÍVNĚJŠÍ NEŽ DIAZEPAM.

9 8. Každodenní vášnivé líbání Vás zbaví zubaře. Líbání podporuje vyplavovaní zbytků jídla ze zubů slinami a snižuje kyselinu, která způsobuje zubní kaz. Předchází tvorbě zubního povlaku.

10 9. Sex dokonce zmírňuje bolest hlavy. Prožitek z milovaní uvolňuje napětí, které zúžuje krevní cévy v mozku.

11 10. Sex je přírodní antihistaminikum. Pořádné milovaní může dokonce uvolnit zacpaný nos. Pomáhá bojovat s astmatickými záchvaty a sennou rýmou.

12 Táto zpráva ti byla poslaná proto, aby jsi měl(a) větší štěstí v sexu.

13 Jestli ji nepošleš dál, po zbytek života nebudeš mít dobrý sex. Dokonca se můžeš dostat i do celibátu. Toto není žert!

14 Pošli kopii této zprávy lidem, o kterých si myslíš, že potřebují sex (a kdo ho nepotřebuje?). Nenechávej si tuto zprávu pro sebe. Prosím, pošli kopii zprávy a pozoruj, co se do čtyř dnů stane.


Stáhnout ppt "Jako tvůj přítel mám povinnost tě seznámit s následujícími výhodami!!!"

Podobné prezentace


Reklamy Google