Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou."— Transkript prezentace:

1

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou k dispozici na internetu Druh učebního materiáluDUM Očekávané výstupy Žáci se seznámí s některými grafickými programy, které jsou určené k vlastní tvorbě nebo úpravě fotografií. Žáci získají přehled o možnostech grafických úprav obrázků. Pro koho je materiál určen Žáci 7. – 9. ročníku Autor Ing. Jana Homolková Datum vzniku 6. 2. 2013 Vzdělávací oblastInformační a komunikační technologie Grafické programy a jejich využití ICT, 7. – 9. ročník VY_32_INOVACE_189, 10. sada, ICT

3 Grafické programy a jejich využití Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

4 Přehled grafických programů http://www.picassohead.com/create.html http://www.webinpaint.com http://flashface.ctapt.de/ http://www.chibimachine.com http://pivotanimator.net http://www.nga.gov/kids/zone/paintbox.htm http://www.zefrank.com/flowers http://www.sumopaint.com/app http://pixlr.com Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

5 Tvůrce portrétu http://www.picassohead.com/create.html http://www.picassohead.com/create.html Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

6 Odstraňovač nevhodných částí obrázku - http://www.webinpaint.comhttp://www.webinpaint.com Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

7 Tvůrce identikitu - http://flashface.ctapt.de/http://flashface.ctapt.de/ Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

8 Tvůrce veselých postaviček z portrétu http://www.chibimachine.comhttp://www.chibimachine.com Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

9 Pivot Stickfigure Animator http://pivotanimator.net http://pivotanimator.net Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

10 http://www.nga.gov/kids/zone/paintbox.htm

11 Kreslení květin http://www.zefrank.com/flowers http://www.zefrank.com/flowers Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

12 http://www.sumopaint.com/app Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

13 Program pro úpravu fotografií http://pixlr.com http://pixlr.com Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

14 Grafické programy Programy volně ke stažení: THE GIMP http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_desig n/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/gimp/ http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_desig n/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/gimp/ INKSCAPE http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_desig n/tvorba_grafiky/vektorove_editory/inkscape/ Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.

15 Použité zdroje Obrázky – z archivu autora – Print Screen – Ing. J. Homolková Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková.


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jana Homolková ANOTACEPrezentace obsahuje přehled grafických programů, které jsou."

Podobné prezentace


Reklamy Google