Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dokrosná 2013 … aneb malé poděkování

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dokrosná 2013 … aneb malé poděkování"— Transkript prezentace:

1 Dokrosná 2013 … aneb malé poděkování
Hrádek u Sušice, Dokrosná 2013 Dokrosná 2013 … aneb malé poděkování sponzorům, přátelům a jezdcům týmu

2 Vítejte…. Dobrý večer Vám všem, vítám Vás na dnešním setkání Enduro týmu Horažďovice. Protože jste letos jezdili výborně, tak jsme na startovným vrátili tolik peněz, že týmová pokladna zůstala skoro prázdná. Proto vedení týmu rozhodlo, že tentokrát si na dokrosný každý zaplatí veškeré pití a tým se postará pouze o jídlo. Co nás čeká : Prezentace naší činnosti v roce 2013, bude to pár fotografií a několik statistik Předání kalendářů pro všechny zúčastněné týmové jezdce – týmové foto Vyhlášení nejúspěšnějších jezdců Představení nového sponzora, jehož zástupce ocení vybrané jezdce hodnotnými cenami Večeře Volná zábava

3 Něco z historie…. Enduro team Horažďovice byl založen v lednu 2007 jako občanské sdružení, takže v lednu oslavíme osmé narozeniny. Z původního počtu 7 jezdců, se tým rozrostl a v roce 2013 náš tým reprezentovalo 25 jezdců. Protože jste v letošním roce byli opět hodně aktivní, tak zde nemůžu hovořit o všech odjetých závodech a opět jsem připravil pouze krátké shrnutí toho nejdůležitějšího.

4 Oslavy ve Strakonicích….
Oslavy ve Strakonicích…. Skoro 20 se nás sjelo na vyhlášení Šumavského poháru 2012 do Disco Inferno ve Strakonicích. Z našich jezdců byli vyhodnoceni: Jirka Stejk - 1.místo (85) Míra Staněk - 2.místo (MX2) Pája Brejcha - 3.místo (MX2)

5 Zimní příprava Stalo se tradicí, že přípravu začínáme s hokejkou v ruce a bruslemi na nohách. Někteří z našich jezdců hrají dokonce aktivně a utvoří celou pětku v hokejovém týmu HC Silnice, který hraje věhlasnou Pošumavskou ligu. Mezi lídry patří Pavel Brejcha, Martin Ludvík a letos se k nim připojil Petr Bednarik, Pája Brejcha, Pepa Ludvík a nevím jestli Vítek Henžel.

6 Zimní příprava Na motorce jako první začali zimní přípravu Žíťa s adminem. Žíťa z toho má dodnes rozhrabanou zahradu a admin musel léčit hemeroid.

7 Závody 2013….. Vzhledem k velmi dlouho trvající zimně, byly závody rušeny a první závody se jely až 20.dubna – SMS Kaplice Kluky u Písku a CC v Čímice.

8 Závody 2013….. 28.se jel 1.závod seriálu MČR Supermoto v Sosnové. Pro náš tým vybojoval skvělé 3.místo Radek Žitník. Byly to první stupně vítězů na úrvni MČR pro náš tým, takže to je zaznamenaný v kronice červenou barvou. Bohužel z týmu s Radkem nikdo nejezdí, takže nejen že nemá podporu v depu, ale ani fotky nemáme.

9 Závody 2013….. 8.května se v týmovém dresu, ale tentokrát na kole představila Sísa, Žíťa a Cáňa na náročném přírodním cross country okruhu v Horažďovicích. Sísa si vedla skvěle, dojela na druhém místě. Žíťa zvolil pro závod špatné kolo, jel na sjezdovým kole, takže nakonec jsme byli rádi, že dojel ve zdraví všechny 3 okruhy, Míra jel výborně.

10 Závody 2013….. 18.května se jel vyhlášený CC závod – 24hodinový OffRoad Maraton v Dobřanech. Z týmu odstartovali : Lukáš Želiska (Pohár E1),Radek Žitník (Mistr Veterán),Miroslav Staněk (Mistr E1). Míra dosáhl obrovského úspěchu, když dojel na skvělém 2.místě!

11 Závody 2013….. 18.května se jel také strmý vrch v Petrovicích u Sušice. Na motorce od nás nic moc, ale protože pořadatel připravil pro diváky velice atraktivní závod ve freestyle na kole s přistáním do vody, tak zde nás velice dobře reprezentoval nejlepší týmový skokan – Lukáš Pavelec. Za jízdu bez dresu dostává důtku, ale za výkon má náš obdiv! krátké video ze závodu zde :

12 Závody 2013….. 14.července se jel v Horažďovicích závod Amatér CUP Největší motokrosový seriál, co se týče účasti jezdců. Z našeho týmu jelo 5 jezdců: Jirka Stejk, Míra Staněk, Patrik Holub, Pavel Brejcha a Míra Brůžek. Největšího úspěchu dosáhl Míra Staněk v kategorii MX2 – 3.místo a ještě lépe si vedl Pavel Brejcha – 1.místo.

13 Závody 2013….. MČR - Endurosprint - Hradiště u Klatov se zúčastnila Emilka Míšková. Oba dva dny bojovala nejen se soupeřkami, ale také s tropickým vedrem. Nakonec skončila na 3.místě. Pochvalu dostává nejen za to, že jela výborně, ale také za to, že v dresu šla i pro pohár, přestože bylo vedro a holky kromě pohárů ukazovaly i plavky.

14 Závody 2012….. 15.9. SMS Praha – Jinín – na Vizingra do Jinína nás jeli reprezentovat bratři Ludvíkové. Martina zařadili mezi hoby jezdce a i přes jeho nevoli jej do Openů nepustili. Ono by to ale vyšlo nastejno, Martin vyhrál třídu hobby stylem start cíl a podobně by tomu bylo i v kategorii Open.

15 Závody 2013….. 28.září se jel poslední závod MČR Supermoto v Chebu. Žíťa už nemusel cestovat sám, protože se k závodění vrátil Lukáš Želiska, tak můžou cestovat spolu. Lukáš v kategorii MX CUPp dojel na celkovém 4.místě, nebýt pádu ve druhé rozjížďce, tak z toho mohlo být 3.místo. To se podařilo opět zajet Radkovi, ale celkově v seriálu to stačilo „pouze“ na 4.místo.

16 Závody 2013….. 28.9. Speedcross Kluky u Písku – admin a bratři Ludvíci - tentokrát se více vedlo Pepovi. Přestože Martin byl nejrychlejší z celého depa, kde bylo 150jezdců, tak díky pádu v první rozjížďce mu to na stupně vítězů tentokrát nevyšlo. To Pepa nenápadnou, ale výbornou jízdou dojel na 2.místě v konkurenci 33 jezdců, včetně admina na zimních gumách!!

17 Závody 2013….. Admin si umí vybírat závody. Proto nikomu nic neřekl a sám vyrazil do Sedlice, kde Eda Finěk pořádal Němčický pohár. 150jezdců v depu, krásná trať na strništi, čipová časomíra….admin 3. v kategorii MX2 a zřejmě poslední pohár v jiné kategorii než veterán. Nikdo neodjížděl šťastnější než já…s kýblem, mopem a pohárem!!

18 Závody 2013….. 12.října SMS Praha – Horažďovice:
Závody 2013….. 12.října SMS Praha – Horažďovice: Martin Ludvík v kategorii OPEN – 1.místo Míra Staněk, Jirka Stejk, Pavel Brejcha (3.místo) v kategorii Hobby MX2. Patrik Holub (1.místo) v kategorii Amatér MX2. Jarda Staněk v kategorii Veterán.

19 Závody 2013….. 19.října se jel poslední závod seriálu Pohár Sv.Petra ve Stříbře. Pravidelně se jej po celý rok zúčastňovali bratři Ludvíci a občas se k nim připojil Milan Vaníček, Míra Staněk…. Hodně dobře si vedl Martin, kterej byl pravidelně na stupních vítězů.

20 Závody 2013….. 26.října se jel poslední závod CC ETK CUP Klatovy. Pravidelně nás zde zastupvala Emilka Míšková a celkově obsadila 3.místo. Občas se svezl Vráťa, Žíťa, Vašek Brůha, Cáňa…

21 Závody 2013….. 26.října se jel volný závod dvojic v Merklíně, kde se sjelo 70 jezdců. Tam nás výborně rerpezentovali Martin a Pepa Ludvíkové. V závodě dvojic na 60 minut obsadili 3.místo. V následujícím závodě družstev jeli společně ještě s jedním jezdcem, kterého chytili v depu a společně s ním tento závod vyhráli!

22 Závody 2013….. 27.října byla neděle a byl to velký svátek pro příznivce značky ČZ a motokrosu vůbec, protože se jel světově proslulý loukakros – Habeš. Je to poslední závod seriálu Šumavský pohár. Z našeho týmu se letos sjelo na Habeš nejvíce jedzců. Ve Veteránech jel Miroslav Brůžek a Radek Žitník, v MX2 Vašek Lísa, Patrik holub, Miroslav Staněk, Lukáš Želiska, Jirka Stejk a Pavel Brejcha.

23 Závody 2013….. 26.října – slavnostní vyhlášení SMS Kaplice – Pavel Brejcha – 1.místo v kategorii Hobby MX2!!!

24 Závody 2013….. 2.listopadu se konalo slavnostní vyhlášení Přeboru ČR v enduro, endurosprintu a cross country v Uhlířských Janovicích. Emilka Míšková – 3.místo!

25 Závody 2013….. 16.listopadu se v Chýnově  uskutečnilo slavnostní vyhlášení Amatér CUPu . Zde nás zastoupil Jirka Stejk, který se umístil na celkovém 8. místě v kategorii Amatér MX2 a na 5. místě v kategorii junior Amatér MX2.

26 Nejen závody 2013….. Kromě závodů, jsme se letos mockrát nesešli u piva. Na loďky jsme nevyrazili, ani na kola,…..snad to příští rok napravíme! Na kole byli zase hodně vidět Sísa s adminem, kteří jezdili na kolech i na některé závody…Kluky, Kaplice, Jinín, Žár…

27 V roce 2013 jsme se zúčastnili 54 závodů – 144 startů.
Statistika …. V roce 2013 jsme se zúčastnili 54 závodů – 144 startů. Nejvíce se nás sešlo pohromadě na Habeši – 8 jezdců. Jezdci našeho týmu zaplatili cca Kč za startovné, při průměrném startovné 500Kč. 37x jsme byli na motokrosu 7x jsme byli na cross country 4x jsme byli na supermotu 2x jsme byli na cyklozávodech 2x jsme závodili endurosprintu 1x jsme závodili na trialu 1x jsme závodili fichtlcupu

28 Statistika ….

29 37x stál letos jezdec našeho týmu na stupních vítězů : 13x 1.místo
Úspěchy …. 37x stál letos jezdec našeho týmu na stupních vítězů : 13x 1.místo 10x 2.místo 14x 3.místo Pavel Brejcha 10x Martin Ludvík 7x Emča Míšková 6x Pepa Ludvík 4x Míra Staněk 3x Radek Žitník 2x Silvie Staňková 2x Patrik Holub 1x Václav Brůha 1x Jaroslav Staněk 1x

30 Výdaje v roce 2013 Finance …. odměny jezdcům ,-Kč
dresy, trika, potisk mikin úplatky, kalendáře, www stránky, apod. startovné za pódiová umístění proplacení licencí jezdcům CELKEM

31 Změny pro příští rok 2014 Rok 2013 nám ukázal, že je čím dál tím těžší sehnat finanční podporu. Co jsme si řekli na konci minulého roku, tak jsme se tím také řídili. Příjmy a výdaje budou letos vyrovnané, větší podporu jezdcům jsme si dovolit nemohli, přesto si myslíme, že i tak jezdci našeho týmu jsou podporováni v rámci možností a na amatérské úrovni dobře. Podpora pro příští rok by měla být stejná, jako tomu bylo v roce letošním, takže úspory nechystáme, ale také nepředpokládáme, že se podpora zvedne, protože jak už jsem říkal, sehnat peníze je čím dál tím těžší. Změny v podporování jezdců v roce 2014 : 1. licence jezdce bude opět proplacena až na konci roku, podle počtu odjetých závodů s touto licencí! 2. týmový dres bude opět pouze v barvě modré! 3. týmový dres pro následující rok dostanou zdarma pouze jezdci s odjetými více jak 10ti závody 4. odměna za celkové umístění v seriálu opět nebude – na konci roku 2013 odměníme jezdce podle aktivity a také podle úspěšnosti 5. pokud se jezdec týmu nemůže zúčastnit závodu v Sušici jako jezdec (zranění, porucha motorky), tak je jeho povinností se zúčastnit jako pořadatel (pokud mu v tom nebrání jiné důležité důvody). V opačném případě přestává být jezdcem Enduro teamu Horažďovice! 6. jestli to půjde a budeme mít finance i příští rok, podpora bude směřovat především k jezdcům, kteří si ještě nevydělávají a na závodění jim tedy musí přispívat pouze rodiče 7. vrácení startovného platí stále pro všechny úspěšné jezdce, protože stupně vítězů jsou velkou reklamou a zviditelněním našeho týmu

32 Odměňování všech jezdců za rok 2013
Odměňování všech jezdců za rok 2013 Martin Adamec Petr Bednarik Pavel Brejcha Václav Brůha Vít Henžel Patrik Holub Lísa Ludvík Vratislav Míšek Emílie Míšková Tomáš Mráček Lukáš Pavelec Jaroslav Staněk Miroslav Jiří Šuk Švec Milan Vaníček Želiska Radek Žitník Standa Uldrych Přivítání 2 nových jezdců + společné foto jezdců!

33 Jirka Stejk (5.místo v AMA CUPu 2013 + nejvíce odjetých závodů – 24)
A zase odměny….. Odměny pro nejaktivnější a nejúspěšnějšího jezdce předává zástupce největšího sponzora – L. Bednariková : Jirka Stejk (5.místo v AMA CUPu nejvíce odjetých závodů – 24) Pepa Ludvík (13 závodů) Martin Ludvík (13 závodů) Míra Staněk (13 závodů) Radek Žitník (13 závodů) Jituš Stejková (krásné a tisíce fotek) Pavel Brejcha (vítěz krajského přeboru + 19 odjetých) Petr Bednarik (nejaktivnější sponzor a ředitel!) Společné foto jezdců !

34 A zase odměny….. Poukazy od firmy SteelPro.cz pro naše „naděje“ předává zástupce našeho největšího sponzora Petr Bednarik: Vašek Lísa Patrik Holub Jirka Stejk Pavel Brejcha Míra Staněk

35 Představení nového sponzora …..: Díky novému sponzorovi - firmy Grosskopf a SteelPro.cz, jsme Vás mohli odměnit dárkovými poukazy. Navíc pro Vás tento sponzor přichystal další věcné ceny a poukazy, které mezi nás rozdělí zástupkyně společnosti - Jana Grosskopfová! Doufáme, že využijeme velmi výhodné nabídky na odběr zboží z jejich e-shopu, aby spolupráce byla oboustranně výhodná. Společné foto s poukazy, dary a zástupkyní firmy!

36 Shrnutí 2013 Motokrosová sezóna je za námi a my můžeme bilancovat. I letos se našemu týmu vyhýbala vážná zranění, takže z tohoto pohledu byl rok 2013 velmi dobrý. Sportovně byl rok 2013 také velice úspěšný, účast na 54 závodech a 37 umístění na stupních vítězů je toho důkazem. Na www stránkách jsme během roku zveřejnili 94 aktualit týkajících se činnosti našeho týmu. Více než návštěvníků našich stránek v roce 2013 mělo možnost shlédnout přes 7000fotek ve fotogaleriích z 56 sportovních akcí. Bohužel jsme nemohli uspořádat tradiční motokros show, ale snad v příštím roce si to vynahradíme. Také společné akce pokulhávají, takže příští rok se to snad zlepší. Díky Vám všem za to, že tým funguje, že je vidět žeje o něm slyšet a že tu společně můžeme pobýt, pojíst a popít! DÍKY!


Stáhnout ppt "Dokrosná 2013 … aneb malé poděkování"

Podobné prezentace


Reklamy Google