Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Když Bůh je s námi 1/2 Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Když Bůh je s námi 1/2 Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když."— Transkript prezentace:

1 Když Bůh je s námi 1/2 Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát.

2 Když Bůh je s námi 1. Kdo zarmoutil Boha se bojí, nemusí se bát, že na světě ochránce není, ten nemusí se bát. 1/2 Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát.

3 Když Bůh je s námi 2. Kdo chce věrně Pánu sloužit nemusí se bát, že bude na lásku teď chudý, ten nemusí se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. 2. Kdo chce věrně Pánu sloužit nemusí se bát, že bude na lásku teď chudý, ten nemusí se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. 1/2

4 Když Bůh je s námi 3. Kdo ke všechněm lásku mívá, nemusí se bát, že svůj poklad v nebi neskrývá, ten nemusí se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. 3. Kdo ke všechněm lásku mívá, nemusí se bát, že svůj poklad v nebi neskrývá, ten nemusí se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. 1/2


Stáhnout ppt "Když Bůh je s námi 1/2 Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když Bůh je s námi, nemusím se bát. Refr.: Když Bůh je s námi, i kdo proti nám? Když."

Podobné prezentace


Reklamy Google