Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TOUR MORAVA, 0. ročník 19.-21.4. 2013. SPRING SCOOTER CLASSICS, Tour Morava není závod. Jde o přátelské jarní putování. Celkem cca 333km rozděleno do.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TOUR MORAVA, 0. ročník 19.-21.4. 2013. SPRING SCOOTER CLASSICS, Tour Morava není závod. Jde o přátelské jarní putování. Celkem cca 333km rozděleno do."— Transkript prezentace:

1 TOUR MORAVA, 0. ročník 19.-21.4. 2013

2 SPRING SCOOTER CLASSICS, Tour Morava není závod. Jde o přátelské jarní putování. Celkem cca 333km rozděleno do tří etap. Pojede se tedy v pátek, sobotu a neděli 19.4. - 21.4.2013. Etapy  Moravská Třebová – Brno (85 km)  Brno – Lipník nad Bečvou (148 km)  Lipník nad Bečvou – Moravská Třebová (100 km) Možné je samozřejmě zúčastnit se pouze některé z etap nebo její části. Přihlášky e-mailem na legat234@seznam.cz do 10.4.2013 – v přihlášce je třeba uvést, zda se zúčastníte všech etap nebo jen některé a zda požadujete zajištění ubytování v Brně a Lipníku nad Bečvou.legat234@seznam.cz Pořadatel zajištuje  Transport zavazadel ze startu do cíle etapy ( doprovodný vůz) Upomínkové předměty pro přeživší  Pořadatel nepožaduje žádné startovné. Je však nutné počítat s náklady na přenocování, stravování po všechny dny a pitný režim. Dopravné se rozpočítá mezi účastníky.

3 Prezentace do 11:30 h. u Legátů Staré Město 234 (zaparkování aut a převzetí zavazadel pro účasníky) od 11:45 h. Na náměstí u radnice v Moravské Třebové Start : 12:00 na náměstí v Moravské Třebové V přihlášce je nutno uvést: 1. jméno, příjmení, rok narození 2.zajistit ubytování: Brno (ano / ne), Lipník (ano / ne) 3. zajistit snídaně: Brno (ano / ne), Lipník (ano / ne) 4. zajistit přepravu osobních zavazadel: Moravská Třebová – Brno (ano / ne), Brno – Lipník (ano / ne), Lipník - MT (ano / ne). Dále je možnost objednat dres nebotriko KICK FRANCE 2013 -Tour de France na koloběžce a to za cenu 700Kč – dres, 500Kč – triko, ve velikostech S - XXL, velikostní tabulka k dispozici zde: http://www.atexsport.cz/cz/o- vyrobe/velikostni-tabulky/http://www.atexsport.cz/cz/o- vyrobe/velikostni-tabulky/ V přihlášce uveďte, zda-li objdednáváte upomínkový předmět - dřevěná medaile o průměru 60mm, tl. 10 mm v ceně 70Kč. // CESTA JE CÍL. // Různé: Na Tour je zván každý. Ať už si troufne na celé tři dny, nebo se připojí kdekoliv po trase a ujede jen část. Dále je možnost zúčastnit se štafetovým způsobem. V tomto případě nutnost vlastního doprovodného vozidla. Doporučujeme vzít si sebou mobilní telefon pro přivolání pomoci, náhradní duši nebo lepení, pumpičku (je možné se domluvit ve skupinách). Levné ubytování asi 70Kč Brno a 30Kč Lipník nad Bečvou. Nutnost vlastní karimatky a spacáku Každý účastník jede na vlastní náklady a nebezpečí, je povinen respektovat obecně závazné předpisy, zejména pravidla silničního provozu, pravidla jízdy na koloběžce a pokyny pořadatelů. Akce se koná za plného silničního provozu. Není nijak finančně ani materiálně zajištěna. Jede se na pohodu. Trasa je vedená po cyklostezce a po vedlejších silnicích s mírným provozem. Všichni účastníci jsou povinni dodržovat silniční zákon 361/2000sb. Doporučuje se cyklistická přilba. Účastnit se mohou osoby starší 18 let nebo v doprovodu rodičů. Po svolateli akce nelze uplatňovat jakoukoliv náhradu škody. www.ceskykolobeh.cz www.kickfrance2013.com

4


Stáhnout ppt "TOUR MORAVA, 0. ročník 19.-21.4. 2013. SPRING SCOOTER CLASSICS, Tour Morava není závod. Jde o přátelské jarní putování. Celkem cca 333km rozděleno do."

Podobné prezentace


Reklamy Google