Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové Historie turnaje: 2009 Myšlenka turnaje vznikla začátkem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové Historie turnaje: 2009 Myšlenka turnaje vznikla začátkem."— Transkript prezentace:

1 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Historie turnaje: Myšlenka turnaje vznikla začátkem roku Důvodem byla tragická událost z řad našich přátel. Rozhodli jsme se, uspořádat menší turnaj v malé kopané pro naše kamarády a při té příležitosti vybrat a předat peníze na charitativní účely – konkrétně pro potřeby pacientů II. interní kliniky - oddělení klinické hematologie Fakultní nemocnice Hradec Králové. První turnaj se konal na hřišti TJ Slavoj Předměřice za účasti sedmi týmů a podpory bývalého reprezentanta ČR ve fotbale Karla Pitáka a stále ještě aktivního reprezentanta v judu, olympionika Pavla Petřikova, kteří věnovali do dražby dres RedBull Salcburk, resp. reprezentační kimono. Ve finále jsme vybrali a na místě předali celkem 9 100,- Kč. Tyto peníze převzal přímo na turnaji MUDr. David Belada, Ph.D.

2 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Historie turnaje: 2010 Pozitivní reakce z prvního ročníku nás přesvědčily v pokračování a pokusu založení tradice. Do organizace turnaje jsme se pustili mnohem dříve a výsledkem byla velmi povedená akce – ostatně, posuďte sami… Sport Hradec Cup 2010 se konal pod záštitou tehdejšího Primátora města Hradce Králové, pana Otakara Divíška na hřišti TJ Slavia HK v centru Hradce Králové za účasti dvanácti týmů. Turnaje se zúčastnili i dva týmy z Ústí nad Labem. Pokračovali jsme i v tradici dražby sportovních artefaktů, kdy jsme úspěšně vydražili následující dresy – vše originály s podpisy: Dominik Hašek – HC Eaton Pardubice Vladimír Šmicer – Slavia Praha Adrian Rolko – FK Mladá Boleslav FC Hradec Králové Pro potřeby pacientů II. interní kliniky - oddělení klinické hematologie Fakultní nemocnice Hradec Králové jsme opět do rukou MUDr. Davida Belady Ph.D. předali ,- Kč!

3 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Historie turnaje: 2011 Sport Hradec Cup 2011 se konal pod záštitou Primátora města Hradce Králové, pana Finka na hřišti TJ Slavia HK v centru Hradce Králové za účasti dvanácti týmů. Pokračovali jsme i v tradici dražby sportovních artefaktů, kdy jsme úspěšně vydražili následující dresy – vše originály s podpisy: Tomáš Rosický - Arsenal Jaroslav Plašil - Bordeaux Dres Bílých tygrů Liberec Reprezentační dres ženské basketbalové reprezentace Kompletní sada týmů ŽBL Reprezentační triko podepsané medailisty s HME v atletice Jarda Kužel – Slavoj Houslice

4 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Historie turnaje: 2011 Kam a kolik jsme předali? Slečně Ivance Kahounové, která je těžce postižená. O její diagnóze nám její matka řekla: "Dcera má dětskou mozkovou obrnu, a to takovou formu, při níž je zasaženo veškeré svalstvo snížením svalového napětí (tj. hypotonická forma). Tato forma je vždy spojena s mentální retardací (tj. mozečkový syndrom) - u dcery je z největší části zasažena levá polovina mozku, to má za následek značné snížení verbálních schopností (má slovní zásobu cca 30 slov) a podle posledních odborných vyšetření se v jejích 24 letech pohybuje na úrovni dítěte v pásmu od let. Podle slov neurologa se již mozek dále nevyvíjí a proto prognosticky nelze předpokládat nějaké další vývojové změny" Ivance jsme společně přispěli částkou cca ,- Kč na 14ti denní intenzivní rehabilitační pobyt v lázních. Ivanka s rodiči byla na turnaji přítomna a náš společný finanční dar jsme ji společně předali před závěrečnými boji o medaile. …a pokračujeme…

5 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Historie turnaje: 2011 …zbytek vybraných peněz, bez mála Kč jsme společně předali speciální škole a školce pro tělesně postižené děti Prointepo s.r.o. – Díky vstřícnosti společnosti Petit, která nám pro Prointepo darovala výukové programy pro postižené.

6 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Tradice založena – chystá se 4. ročník! Reakce všech účastníků z posledního turnaje byly velmi nadšené a i fakt, že vybrané peníze jdou VŽDY na konkrétní účely a potřeby, nás přesvědčily, že chceme a musíme pokračovat! Pro letošek jsme zvolili termín a turnaj, tentokrát s účastí čtrnácti týmů, se opět odehraje na hřišti TJ Slavia Hradec Králové. Chtěli bychom tímto požádat společnosti, ale i soukromé osoby o spoluúčast na turnaji, abychom společně vybrali co nejvíce peněz pro potřebné záležitosti. Svoji účastí by tuto akci měli opět podpořit patroni turnaji Martin Hosták a Karel Piták. V jednání je i účast Pavla Krmaše (FC Freiburg – Bundesliga) a Rudolfa Skácela (Hearts of Midlothians -1. Skotská liga) V rámci turnaje proběhne také turnaj judistických nadějí pod širým nebem! K dispozici bude koktejlový bar, grilování a pivo.

7 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Vybrat více peněz by nám mohla pomoci opět tradiční dražba sportovních artefaktů. Pro letošek máme přislíbené následující dresy – opět vše podepsané originály – a bude z čeho vybírat!!! Daviscupový tým 2012 FED cupový tým ČR 2012 Rudolf Skácel – Hearts of Midlothians Pavel Krmaš – FC Freiburg Reprezentační dres Davida Lafaty vč. podpisů kompletní repre Brankářské rukavice Jaroslava Drobného Dres Slavia Praha s podpisy hráčů Triko z OH podepsané atletickou legendou Janem Železným Tenisové rakety Karla Nováčka Dámské triko Centra sportu Ministerstva vnitra podepsané Martinou Sáblíkovou, Karolínou Erbanovou a Petrem Novákem Dres USK Praha Ilony Burgrové Kravata ze Studia Buly s podpisy Martina Hostáka a Roberta Záruby Hokejka s podpisem Martina Hostáka Dres HC Hradec Králové

8

9

10 Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové
Všechny podrobnosti o ročníku chystaném, ale i o předchozích ročnících, naleznete na Zde naleznete dokumenty o záštitě Primátora, darovací listiny a dokumenty o tom, jak obdarovaný subjekt peníze použil. Neváhejte nás kontaktovat!   Jan Bernard: Petr Tomek: Michael Nebeský:

11 2010 Dražba dresů

12 2010 Předávání finanční hotovosti ,- Kč MUDr. Beladovi před finálovými zápasy.

13 2011

14 2011 Předávání finančního daru rodině Ivanky Kahounové

15 2011 Předávání finančního daru Prointepu

16 2011 Vítězný tým ročníku 2011 ZŠ Sever – Beryl Team

17


Stáhnout ppt "Sport Hradec Cup 2012 turnaj v malé kopané konaný pod záštitou primátora města Hradec Králové Historie turnaje: 2009 Myšlenka turnaje vznikla začátkem."

Podobné prezentace


Reklamy Google