Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

POČASÍ GRAFOMOTORIKA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "POČASÍ GRAFOMOTORIKA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"— Transkript prezentace:

1 POČASÍ GRAFOMOTORIKA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 JASNO

3 POLOJASNO

4 ZATAŽENO

5 PŘEHÁŇKY – DÉŠT

6 BOUŘKA

7 SNĚŽENÍ

8 VÍTR

9 MLHA

10 DUHA

11 POUŽITÉ ZDROJE OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: < OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: < OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: < OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: < OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: < OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: < OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: <


Stáhnout ppt "POČASÍ GRAFOMOTORIKA Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"

Podobné prezentace


Reklamy Google