Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Travelling By Dagmar Machů Škola: SOU Val. Klobouky Ročník: třetí Obor: Automechanik, Opravář zemědělských strojů Název projektu: Zkvalitnění výuky prostřednictvím.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Travelling By Dagmar Machů Škola: SOU Val. Klobouky Ročník: třetí Obor: Automechanik, Opravář zemědělských strojů Název projektu: Zkvalitnění výuky prostřednictvím."— Transkript prezentace:

1 Travelling By Dagmar Machů Škola: SOU Val. Klobouky Ročník: třetí Obor: Automechanik, Opravář zemědělských strojů Název projektu: Zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Předmět: Anglický jazyk Datum vytvoření: Registrační číslo projektu:CZ.1.07/1.5.00/

2 You can of course travel like this… …OR… …you may be interested in learning some words to say…

3 eans_of_Transport_( ).jpghttp://commons.wikimedia.org/wiki/File:M eans_of_Transport_( ).jpg What means of transport do you know?

4 How do these students get to school every day? (listening 3.12 Maturita Solutions Elementary 1st Edition, OUP 2008) NAMEDISTANCE TIME Danny Craig Charlotte Ann Joe

5 What travelling expressions did they use? WE CAN SAY… …OR WE CAN SAY… Go by bike…cycle ……….foot….

6 This is your page for travelling vocabulary bulary-lesson-travel.phphttp://www.myenglishpages.com/site_php_files/voca bulary-lesson-travel.php Let´s practise it:

7 Expressions used for travelling What can you say: I go byplaneorI fly carI drive shipI sail bicycle/bike I ride motorcycle/motorbike bus I take/catch a bus taxi I take/catch a taxi train I take/catch a train bike I cycle I go onhorse I ride foot I walk I give somebody a lift to I drive somebody to

8

9

10

11 ZDROJE CITACÍ A OBRÁZKŮ: MR. BEAN, Neuveden. Mr.Bean´s holidy [online].Datum vzniku [cit ]. Dostupný na WWW: NEUVEDEN, Neuveden. commons.wikimedia [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: NEUVEDEN, Neuveden. commons.wikimedia [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: e._Pic_01.jpg e._Pic_01.jpg NEUVEDEN, Neuveden. commons.wikimedia [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: NEUVEDEN, Neuveden. Travel vocabulary [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: NEUVEDEN, Neuveden. myenglish.com [online]. [cit ]. Dostupný na WWW:


Stáhnout ppt "Travelling By Dagmar Machů Škola: SOU Val. Klobouky Ročník: třetí Obor: Automechanik, Opravář zemědělských strojů Název projektu: Zkvalitnění výuky prostřednictvím."

Podobné prezentace


Reklamy Google