Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení 2.5. 2015 SRDEČNĚ ZVEME NA SPOLEČNÁ SHROMÁŽDĚNÍ STŘEDA 18:30 Biblická a modlitební hodina Slovo: Jan Kočnar.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení 2.5. 2015 SRDEČNĚ ZVEME NA SPOLEČNÁ SHROMÁŽDĚNÍ STŘEDA 18:30 Biblická a modlitební hodina Slovo: Jan Kočnar."— Transkript prezentace:

1 Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení SRDEČNĚ ZVEME NA SPOLEČNÁ SHROMÁŽDĚNÍ STŘEDA 18:30 Biblická a modlitební hodina Slovo: Jan Kočnar NEDĚLE 8:45 Modlitební chvíle NEDĚLE 9:30 Bohoslužba, slovo: Tomáš Novotný On-line přenos na internetu možno sledovat na adrese:

2 Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení SRDEČNĚ ZVEME NA DALŠÍ SETKÁNÍ STŘEDA 15:00 KLUB SENIORŮ EMOČNÍ INTELIGENCE Umění žít a komunikovat Mgr.Dita Michálková

3 Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení SRDEČNĚ ZVEME NA DALŠÍ SETKÁNÍ PÁTEK 15:00 DOROST

4 Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení SRDEČNĚ ZVEME NA DALŠÍ SETKÁNÍ PÁTEK 18:00 MLÁDEŽ

5

6 Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení Diakonie Církve bratrské Vás srdečně zve na rekreaci nejen pro seniory která se uskuteční v rekreačním středisku Pod Dubovou skálou, Štoky 256 u Havlíčkova Brodu ve dnech do Přihlášky zasílejte do

7

8

9 MODLITEBNÍ NÁMĚTY: NEMOCNÍ čas společných modliteb každý den 21:00 Jan Bartoň Jiří Fojtík st. Zdeněk Chromčák Oliver Juchelka František Maňásek Václav Šeděnka Jiří Havránek Petr (Jersák) Karel Buba Marie Gonová Věra Chromčáková Bohumíra Marková Marta Straková Marta Raczko Olga Kampová Emílie Tobolová Monika Boráková Naděje Šíchová Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení

10 NAROZENINY blahopřejeme všem! Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení Nathan Crighton (3.5.) Šárka Bělunková (6.5.) Lucie Crighton (6.5.) Libuše Konečná (7.5.) Marek Bova (7.5.) Michaela Bechná (8.5.) Jarmila Kutá (9.5.) Kateřina Halfarová (9.5.)


Stáhnout ppt "Sbor Církve bratrské v Ostravě sborová oznámení 2.5. 2015 SRDEČNĚ ZVEME NA SPOLEČNÁ SHROMÁŽDĚNÍ STŘEDA 18:30 Biblická a modlitební hodina Slovo: Jan Kočnar."

Podobné prezentace


Reklamy Google