Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Označení vzdělávacího materiálu (kód): VY_12_INOVACE_ČJL1.40 Název školy: Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník Název programu: Operační.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Označení vzdělávacího materiálu (kód): VY_12_INOVACE_ČJL1.40 Název školy: Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník Název programu: Operační."— Transkript prezentace:

1 Označení vzdělávacího materiálu (kód): VY_12_INOVACE_ČJL1.40 Název školy: Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník Název programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Název projektu: „Vzdělání pro život“ Registrační číslo projektu: CZ.1.07/3115/21/7.1.4/2011 Číslo a název šablony klíčové aktivity: I/2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k čtenářské a informační gramotnosti Vzdělávací oblast - vzdělávací obor (předmět):Jazyk a jazyková komunikace- Český jazyk a literatura Tematický okruh - téma: Jazyková výchov a- věta, volba vhodného slova do věty. Tvoření dvojslabičných a trojslabičných slov z otevřených slabik, skupiny dvojhlásek. Autor vzdělávacího materiálu/DUM:Mgr. Dana Štrojsová Datum vytvoření vzdělávacího materiálu: Ověření vzdělávacího materiálu Třída: 1. Datum: Metodický list/anotace: Powerpointová prezentace rozvíjí tvoření dvojslabičných a trojslabičných slov z otevřených slabik. Navazuje na učivo o dvojhláskách.. Žáci vybírají vhodné slovo a tvoří věty. Jako zpětná vazba jim slouží obrázky vyjadřující obsah vět. VY_12_INOVACE_ČJL1.40

2 Tvoření vět Dvojhlásky Ou,ou,Au,au

3 zou vezou povezou

4 kluka klády.

5 dou jedou pojedou

6 na kole na výlet.

7 pou kopou vykopou

8 poklad jámu.

9 sou nesou vynesou

10 tašky koš.

11 zou lezou vylezou

12 do stanu na zelí.

13 jou myjou umyjou

14 si vlasy zem.

15 šou píšou napíšou

16 dopis úkol.

17 Super

18 Snímek 4 |http://office.microsoft.com/cs-cz/images/results.aspx?ex=2&qu=kočárek#ai:MC |mt:0 | Snímek 6 Snímek 8 Snímek 10 Snímek Snímek14 Snímek 16 Snímek 17


Stáhnout ppt "Označení vzdělávacího materiálu (kód): VY_12_INOVACE_ČJL1.40 Název školy: Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník Název programu: Operační."

Podobné prezentace


Reklamy Google