Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

One Direction One direction je britsko-irská chlapecká skupina, tvoří je:Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson nejdřív,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "One Direction One direction je britsko-irská chlapecká skupina, tvoří je:Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson nejdřív,"— Transkript prezentace:

1 One Direction One direction je britsko-irská chlapecká skupina, tvoří je:Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson nejdřív, ale nebyla skupina One direction, ale byli samostatní zpěváci v jedné soutěži (X-Factoru) v Americe roku 2010 a jak postoupili tak se dali do skupiny a skončili na krásném 3. místě a pak jeli do L.A nahrávat desku. Singl se očekával už na jaře, ale kluci si dali na čas se v Radio BBC 1. hrál poprvé jejich dlouho očekávaný singl a po 8 dnech se všem fanouškům dostalo shlédnout i videoklip k tomuto krásnému hitu. Song „What Makes You Beautiful“ se v září vyšplhal na první místo v žebříčku na MTV.CO.UK A v roce 2012 měli turné po celé USA. Harry se narodil (*1. února 1994) Niall se narodil (*13. září 1993) Zayn se narodil (*12. ledna 1993) Liam se narodil (*29. srpna 1993) Louis se narodil (*24. prosince 1991)

2 Ukázky Ukázka č. 1 Live While We're You Ukázka č. 2 Kiss You
Ukázka č. 3 One Thing Ukázka č. 4 What Makes You Beautiful Ukázka č. 5 Save You Tonight

3 Obrázky

4 Zdroje http://one-direction-czech-fan-page.webnode.cz/o-nas

5 Vytvořily Pavlína Dvořáková Michaela Mihulová Eva Mašková
Lucie Juříčková


Stáhnout ppt "One Direction One direction je britsko-irská chlapecká skupina, tvoří je:Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson nejdřív,"

Podobné prezentace


Reklamy Google