Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Praktické aspekty příprav českého předsednictví v Radě Evropské unie Eurocentrum Brno 25. listopadu 2008.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Praktické aspekty příprav českého předsednictví v Radě Evropské unie Eurocentrum Brno 25. listopadu 2008."— Transkript prezentace:

1

2 Praktické aspekty příprav českého předsednictví v Radě Evropské unie Eurocentrum Brno 25. listopadu 2008

3 Sekce pro předsednictví  Odbor logistiky a organizace  Odbor rozpočtu a veřejných zakázek  Odbor komunikace

4 Odbor komunikace  Internetové stránky: www.eu2009.czwww.eu2009.cz  Překladatelské služby  Logo CZ PRES a jednotný vizuální styl  Propagační předměty a dary  Dekorace jednacích prostor  Tiskoviny  Práce s médii  Doprovodné kulturní a společenské akce v ČR a zahraničí

5 Webová stránka www.eu2009.cz  Spuštěna 1. 12. 2008, plná verze poběží od 1. 1. 2009.  Klíčový prostředek pro komunikaci v ČR i v zahraničí  Cílové skupiny: média, odborná veřejnost, pracovníci státní správy všech členských států EU i třetích zemí, široká veřejnost  Jazykové verze: česká, anglická, francouzská

6 Logo a jednotný vizuální styl  Vítězné logo bylo vybráno ve veřejné soutěži; je moderní, hravé a originální.  Logo tematizuje motto „Evropa bez bariér“ a motto EU „Jednota v rozmanitosti“.  Logo bylo odhaleno 12. 11. 2008.

7 Děkuji za pozornost. Jakub Zykmund zykmund.jakub@vlada.cz


Stáhnout ppt "Praktické aspekty příprav českého předsednictví v Radě Evropské unie Eurocentrum Brno 25. listopadu 2008."

Podobné prezentace


Reklamy Google