Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sexuální deviace.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sexuální deviace."— Transkript prezentace:

1 Sexuální deviace

2 EXHIBICIONISMUS Vzrušení je dosahováno odhalováním genitálií cizími ženám či dívkám Exhibicionismus je jedním z nejčastějších sexuálních deviací. Exhibicionista se k objektům nepřibližuje, nekomunikuje s nimi. Není nebezpečný, spíše obtěžuje.

3 SADISMUS A MASOCHISMUS
Sadismus (vzrušení je dosahováno poškozováním objektu) a masochismus (vzrušení je dosahováno podřízením se, ponížením) většinou se vyskytují společně- sadomasochismus. Možností, jak dosáhnout orgasmu, jsou stovky, od bičování, svazování,bití...až po automasochismus (sebepoškozování). Jinou formou je sadismus zaměřený především na děti a dospívající- sadismus pseudopedagogický. Hlavními znaky je důraz na poslušnost a disciplínu.

4 FETIŠISMUS Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů či na jisté části těla. Fetišista si například doma schovává dámské prádlo a onanuje při něm.

5 PEDOFILIE Je erotické zaměření na mladé děti (na chlapce a dívky bez znaků dospívání), ve věku asi 5 až 12 let. Pedofilové jsou lidé, kteří preferují fyzickou nezralost objektu- nepřítomnost sekundárních pohlavních znaků (chybění ochlupení u chlapců a prsů u dívek) a i jeho dětské chování (spontánnost, nevinnost, důvěřivost, závislost). U mužů zaměřených na dívky mluvíme o hebefilii, u mužů zaměřených eroticky na dospívající hochy o efebofilii.


Stáhnout ppt "Sexuální deviace."

Podobné prezentace


Reklamy Google