Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Moje první prezentace Bude o nejlepších brankářích ve fotbalu!! Máte se na co těšit..

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Moje první prezentace Bude o nejlepších brankářích ve fotbalu!! Máte se na co těšit.."— Transkript prezentace:

1 Moje první prezentace Bude o nejlepších brankářích ve fotbalu!! Máte se na co těšit..

2 1) Iker Cassilas Tady je jak chytá za Real Madrid. Narodil se 20. května 1981 v Móstolesu. Je to španělský brankář působící v Realu Madrid. Ve španělské reprezentaci působil delší dobu jako náhradník, známým se stal zejména díky svému působení na Mistrovství světa ve fotbale 2002 a Euru 2004. Ve španělské reprezentaci je nyní kapitánem.

3 2) Petr Čech Tady Petr Čech chytá za národní tým. Narodil se 20. května 1982 v Plzni. Je to český fotbalový brankář. V současnosti je brankářem anglické Chelsea FC a české fotbalové reprezentace. Předtím hrál v týmech Viktoria Plzeň, Chmel Blšany, Sparta Praha a Rennes. Všeobecně je považován za jednoho z nejlepších fotbalových brankářů na světě.

4 3) Victor Valdés Tady je Víctor v civilu! Narodil se 14. ledna 1982 v L´Hospitalet. Je to španělský fotbalový brankář působící v klubu FC Barcelona. Patří mezi nejúspěšnější brankáře Barcelony, se kterou získal pět titulů mistra španělské ligy, třikrát vyhrál Ligu mistrů, dvakrát Superpohár UEFA, dvakrát španělský pohár, pětkrát Španělský superpohár a dvakrát Mistrovství světa klubů. Také pětkrát vyhrál Zamorovu trofej pro nejlepšího brankáře La Ligy

5 4) Manuel Neuer Manuel Neuer letí!! Narodil se 27. března 1986 v Gelsenkirchenu. Je to německý fotbalový brankář hrající v klubu Bayern Mnichov. V mládí byl jeho velkým vzorem německý brankář Jens Lehmann.


Stáhnout ppt "Moje první prezentace Bude o nejlepších brankářích ve fotbalu!! Máte se na co těšit.."

Podobné prezentace


Reklamy Google