Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 OBSERVAČNÍ UČENÍ - učení se nápodobou/z důsledků jiných lidí Vnímání, identifikace, přebírání, učení  SELF-EFFICACY – vlastní účinnost (posílení sebevědomí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " OBSERVAČNÍ UČENÍ - učení se nápodobou/z důsledků jiných lidí Vnímání, identifikace, přebírání, učení  SELF-EFFICACY – vlastní účinnost (posílení sebevědomí."— Transkript prezentace:

1

2  OBSERVAČNÍ UČENÍ - učení se nápodobou/z důsledků jiných lidí Vnímání, identifikace, přebírání, učení  SELF-EFFICACY – vlastní účinnost (posílení sebevědomí skrze skupinu): 1. Autentická zkušenost (úspěch ve skupině) 2. Přesvědčování (info z vnějšku) 3. Srovnání s druhými 4. Informace o fyziologickém stavu

3  Práce v týmu  Aktivní přístup (zapojení všech), spolupráce 1. Pozitivní vzájemná závislost 2. Interakce tváří v tvář 3. Individuální zodpovědnost 4. Vhodné využití interpersonálních dovedností 5. Reflexe

4  Zpětnou vazbou je informace z mé mysli/těla, jak na mě působí druhý člověk.  Je to sdělená informace o chování systému nebo člověka.  ZV ve skupinové diskuzi znamená to, že jedinec dostává informaci od druhých, jak na ně působí jeho chování.  Většinou jde o tvrzení ne otázku.

5  Joseph Luft a Harry Ingham  Čtyři zóny ve vztahu k druhým lidem  Kombinace toho co on sám o sobě ví a neví a co o něm druzí vědí a nevědí.  Ideálním prostorem k posunu je zpětná vazba od ostatních lidí.

6


Stáhnout ppt " OBSERVAČNÍ UČENÍ - učení se nápodobou/z důsledků jiných lidí Vnímání, identifikace, přebírání, učení  SELF-EFFICACY – vlastní účinnost (posílení sebevědomí."

Podobné prezentace


Reklamy Google