Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Aktualizace stránek www.mesto-orlova.cz Oznámení o překročení limitů znečištění ovzduší v Orlové. Tento email není spam. Obdrželi jste jej,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Aktualizace stránek www.mesto-orlova.cz Oznámení o překročení limitů znečištění ovzduší v Orlové. Tento email není spam. Obdrželi jste jej,"— Transkript prezentace:

1

2

3

4

5

6

7 Aktualizace stránek Oznámení o překročení limitů znečištění ovzduší v Orlové. Tento není spam. Obdrželi jste jej, jelikož máte zažádáno o zasílání oznámení o překročení imisních limitů ve městě Orlová. V případě, že již nemáte zájem nadále dostávat toto upozornění, můžete jej zrušit po přihlášení na pod odkazem "Nastavení". Sledovaná látka Úroveň znečištění Limit Naměřeno PM ug/m :00

8 Aktualizace stránek Oznámení o překročení limitů znečištění ovzduší v Orlové. Tento není spam. Obdrželi jste jej, jelikož máte zažádáno o zasílání oznámení o překročení imisních limitů ve městě Orlová. V případě, že již nemáte zájem nadále dostávat toto upozornění, můžete jej zrušit po přihlášení na pod odkazem "Přihlásit". Sledovaná látka Úroveň znečištění Limit Naměřeno PM ug/m :00 Tento je generován automaticky.

9

10

11


Stáhnout ppt "Aktualizace stránek www.mesto-orlova.cz Oznámení o překročení limitů znečištění ovzduší v Orlové. Tento email není spam. Obdrželi jste jej,"

Podobné prezentace


Reklamy Google