Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vrátili jsme se ze ZOO a byla tam některá z těchto zvířátek. Tady si je prohlédneme v jejich skutečném domově. Podíváme se také, co zde roste. Autorem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vrátili jsme se ze ZOO a byla tam některá z těchto zvířátek. Tady si je prohlédneme v jejich skutečném domově. Podíváme se také, co zde roste. Autorem."— Transkript prezentace:

1 Vrátili jsme se ze ZOO a byla tam některá z těchto zvířátek. Tady si je prohlédneme v jejich skutečném domově. Podíváme se také, co zde roste. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Bc. Miroslav Kaňok, DiS. Dostupné z Metodického portálu ; ISSN , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 Prales Zde hodně prší. krokodýl gorila jaguár banánovník

3 Savana Zde někdy dlouho vůbec neprší a jindy zase prší stále. gepard žirafa antilopa slon

4 Poušť Je zde horko a sucho. velbloud fenek pouštní liška hadi štíři

5 Sem jezdíme k moři na dovolenou a máme odtud toto ovoce vinná réva pomeranče citrony mandarinky

6 daněk ovceklokan − Austrálie muflon

7 To je příroda, která se nachází severně od nás. borovice vlk rys

8 Takto to vypadá u nás. srnec bukbříza javor liška jelen

9 To je v Severní a Jižní Americe divoký kůň osel bizon

10 Tady je největší zima lední medvěd sob polárnípolární liška

11 lachtan tuleň velryba

12 Tady jsme v moři ryba ostenec rybka klaun Delfín

13 POUŽITÉ ZDROJE Greg Grimes. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: NASAs. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Michael Johnson. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Aktron. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Lin linao. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: bosque.JPG Joxerra Aihartza. [cit ]. Dostupný pod licencí Free Art License na WWW: Trevor Rickard. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Karelj. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Rabensteiner;. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Mistvan. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ZOO.Olomouc.jpg ŠJů (cs:Šjů). [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Figiu. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Medjaï. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Ji-Elle. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Fir0002. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: SSchani. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Rob Hooft. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Calle v H. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: GIRAUD Patrick. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: LLadypine. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:

14 POUŽITÉ ZDROJE Santana-freitas. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Enzik. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Lea Maimone. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Raul654. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Dewet. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: L.B. Brubaker. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Pavel Vlček. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: John and Karen Hollingsworth. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Dezidor. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ChrisStubbs. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Markus Bernet. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Deepsky. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Przykuta. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Karelj. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Fotobook. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Ammodramus. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Randy C. Bunney; Great Circle Photographics. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pvt pauline. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Billy Lindblom;. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Ansgar Walk. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 17.jpg Alan D. Wilson. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:

15 Andrew Mandemaker. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michaël CATANZARITI. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Chmouel. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Hans Hillewaert. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: POUŽITÉ ZDROJE


Stáhnout ppt "Vrátili jsme se ze ZOO a byla tam některá z těchto zvířátek. Tady si je prohlédneme v jejich skutečném domově. Podíváme se také, co zde roste. Autorem."

Podobné prezentace


Reklamy Google