Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Podst.jména a slovesa - čj pro 3.ročník

2 Podstatné jméno: 1.Auto 2.Je 3.Zelené 4.Nebo 5.žluté

3 Podstatné jméno: 1.Zaoceánská 2.Loď 3.Plula 4.daleko

4 Podstatné jméno: 1.Nejhlubší 2.Je 3.Tichý 4.oceán

5 Podstatné jméno: 1.Potřeboval 2.Jsem 3.Nový 4.mikroskop

6 Sloveso: 1.Mám 2.nápad

7 Sloveso: 1.Vydáme se 2.Na 3.Dlouhou 4.procházku

8 Sloveso: 1.Ráno 2.Vyskoč 3.Hbitě 4.Z 5.postele

9 Podstatné jméno: 1.Dnes 2.Už 3.Pepa 4.nepřijde

10 Sloveso: 1.V 2.Listopadu 3.Bývá 4.Sychravé 5.počasí

11 Podstatné jméno: 1.Až 2.Nahoru 3.Vylezla 4.Olina

12 Sloveso: 1.Natrháme 2.Různé 3.byliny

13 Téma:Podst.jména a slovesa - čj pro 3.ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional Turning Point Zoner - České kliparty 1, 2, 3 internet Autor: Mgr.Svatava Hošková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. (www.zsrozmital.cz).ročník


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google