Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ročník:3./4. Vzdělávací obor: 65-42-M/01 Hotelnictví Předmět:Software hotelového provozu Tematický okruh:Práce s HSW Téma:HSW Obsah modul REC Jméno autora:Jaroslav.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ročník:3./4. Vzdělávací obor: 65-42-M/01 Hotelnictví Předmět:Software hotelového provozu Tematický okruh:Práce s HSW Téma:HSW Obsah modul REC Jméno autora:Jaroslav."— Transkript prezentace:

1 Ročník:3./4. Vzdělávací obor: M/01 Hotelnictví Předmět:Software hotelového provozu Tematický okruh:Práce s HSW Téma:HSW Obsah modul REC Jméno autora:Jaroslav Petrů Vytvořeno dne: Metodický popis, (anotace) Podpora hodiny – pracovní náplň a prováděné operace na recepci ŠablonaIII/2Č. materiáluVY_32_INOVACE_HOP_130

2 PRÁCE S HSW a jeho moduly První místo setkání je recepce

3 Základní práce s modulem REC Rec modul – nám slouží k: Rezervaci Směnárně Doplňkovému prodeji Informace o hostech Doplňkové služby Telefonní ústředna Elektronický zámkový systém

4 SMĚNÁRNA Směnárenská činnost je velice důležitá jak pro hosty. Tak ale i pro provozovatele a to vzhledem ke kurzovním rozdílům.

5 REZERVACE Samotná rezervace je velice delikátní záležitost. Proto je velkým plusem přehlednost o již vedených hostech v systému.

6 Doplňkový prodej Každá recepce musí být připravena na případná přání hostů: Kartáček – zubní pasta Noviny Pohledy a známky Pití Něco k zakousnutí To vše je v evidenci

7 Zámkový systém Provázanost s modulem REC je velkou výhodou pro kontrolu pohybu hostů a jejich bezpečí. A však jednou velkou nevýhodou je zkolabování systému a co pak s hosty.

8 Telefonní ústředna Konec trápení se sledováním hovorů z každého pokoje.A navíc tím odpadá i telefonistka která bývala nedílnou součástí recepce.

9 Doplňkové služby I běžný den přináší mnoho překvapení. A není proč hledat odpovědi na mnoha různých místech – pokud je máme v REC modulu.

10 Zůčtování s hostem REC modul umožňuje veškeré varianty platebních možností. Hotovost Creditní karta Faktura Šek A to vše zcela jednoduchou operací.

11 Proč modul REC Zavedením HSW a modulu REC dochází každopádně k: Zkvalitnění práce Úspoře času a zrychlení odbavení hosta Uchování potřebných informací Nepřetržitá a funkční kontrola Cenová variabilita Šetření nákladů

12 Kontrolní otázky Jaké operace / činnosti provádíme v modulu REC Pokuste se konkretizovat jednotlivé operace Co přináší používání modulu REC – hostům a personálu

13 zdroje 36&tbm=isch&tbnid=6YhEvcnedSEQyM:&imgrefurl=http:// 36&tbm=isch&tbnid=6YhEvcnedSEQyM:&imgrefurl=http:// ggest&tbm=isch&tbnid=gjY0q-gV6e62ZM:&imgrefurl=http:// ggest&tbm=isch&tbnid=gjY0q-gV6e62ZM:&imgrefurl=http:// &tbm=isch&tbnid=-8vB5y9BFd8BsM:&imgrefurl=http:// &tbm=isch&tbnid=-8vB5y9BFd8BsM:&imgrefurl=http:// m=isch&tbnid=SBQWAnHeuKeWbM:&imgrefurl=http://ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/ kreditni-karty- m=isch&tbnid=SBQWAnHeuKeWbM:&imgrefurl=http://ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/ kreditni-karty- bm=isch&tbnid=Nb60TqYU1eTzAM:&imgrefurl=http:// bm=isch&tbnid=Nb60TqYU1eTzAM:&imgrefurl=http:// MkLXHd23rYuM:&imgrefurl=http://lasser.webnode.cz/&imgurl=http://files.lasser.webnode.cz/ MkLXHd23rYuM:&imgrefurl=http://lasser.webnode.cz/&imgurl=http://files.lasser.webnode.cz/ HtgCFPSyP5vM:&imgrefurl=http://www.ekytky.cz/kvetiny-a-darky-jen-do-prahy/kytice-ruzi/kr-088- kytice-30-rudych-ruzi/&imgurl=http:// 1HtgCFPSyP5vM:&imgrefurl=http://www.ekytky.cz/kvetiny-a-darky-jen-do-prahy/kytice-ruzi/kr-088- kytice-30-rudych-ruzi/&imgurl=http:// el=suggest&tbm=isch&tbnid=XJtM1BNBkWCTbM:&imgrefurl=http://www.profimedia.sk/fotografie/par- listky-do-kina-vidiet-harry-potter/ /&imgurl=http:// el=suggest&tbm=isch&tbnid=XJtM1BNBkWCTbM:&imgrefurl=http://www.profimedia.sk/fotografie/par- listky-do-kina-vidiet-harry-potter/ /&imgurl=http:// t&tbm=isch&tbnid=QYwfpDGSwjOsiM:&imgrefurl=http://www.yauto.cz/pujcovna- automobilu/autopujcovna-pujcovna-aut-brno html&imgurl=http:// t&tbm=isch&tbnid=QYwfpDGSwjOsiM:&imgrefurl=http://www.yauto.cz/pujcovna- automobilu/autopujcovna-pujcovna-aut-brno html&imgurl=http:// mLa8fSYUpgGl3M:&imgrefurl=http:// mLa8fSYUpgGl3M:&imgrefurl=http://


Stáhnout ppt "Ročník:3./4. Vzdělávací obor: 65-42-M/01 Hotelnictví Předmět:Software hotelového provozu Tematický okruh:Práce s HSW Téma:HSW Obsah modul REC Jméno autora:Jaroslav."

Podobné prezentace


Reklamy Google