Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Virus Objevil se nový virus známý pod jménem „Práce“. Když dostaneš „Práci od některého z kolegů, nadřízeného anebo e-mailem, v žádném případě se ji nedotýkej!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Virus Objevil se nový virus známý pod jménem „Práce“. Když dostaneš „Práci od některého z kolegů, nadřízeného anebo e-mailem, v žádném případě se ji nedotýkej!"— Transkript prezentace:

1

2 Virus Objevil se nový virus známý pod jménem „Práce“. Když dostaneš „Práci od některého z kolegů, nadřízeného anebo e-mailem, v žádném případě se ji nedotýkej! Tento virus úplně zničí tvůj soukromý život.

3 Když se dostaneš do styku s virem, okamžitě si seber kabát, oslov dva kamarády a ihned vypadněte do nejbližší hospody ničit virus. Objednejte 3 nápoje, zopakujte si to 4x a teprve potom můžete začít zjišťovat, zda je „Práce“ z vašeho mozku úplně vymazána.

4 Neváhej a okamžitě pošli toto upozornění minimálně 5-ti přátelům. Když zjistíš, že už nemáš ani 5 přátel, tak jsi byl virem infikován a „Práce“ řídí celý tvůj život !


Stáhnout ppt "Virus Objevil se nový virus známý pod jménem „Práce“. Když dostaneš „Práci od některého z kolegů, nadřízeného anebo e-mailem, v žádném případě se ji nedotýkej!"

Podobné prezentace


Reklamy Google