Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lady Diana Zora Mazálková 2. ročník soc. ped.. Stručný životopis Lady Diany Diana Frances Spencerová se narodila 1. července roku 1961 v anglickém hrabství.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lady Diana Zora Mazálková 2. ročník soc. ped.. Stručný životopis Lady Diany Diana Frances Spencerová se narodila 1. července roku 1961 v anglickém hrabství."— Transkript prezentace:

1 Lady Diana Zora Mazálková 2. ročník soc. ped.

2 Stručný životopis Lady Diany Diana Frances Spencerová se narodila 1. července roku 1961 v anglickém hrabství Norfolk v rodině hraběte E.J.Spencera a F.R.Burke- Rocheové. Diana Frances Spencerová se narodila 1. července roku 1961 v anglickém hrabství Norfolk v rodině hraběte E.J.Spencera a F.R.Burke- Rocheové. Diana studovala ve West Heath Girls' School v Sevenoaksu, ale neudělala zkoušky, proto přešla na institut Alpin Videmanette do Švýcarska. Diana studovala ve West Heath Girls' School v Sevenoaksu, ale neudělala zkoušky, proto přešla na institut Alpin Videmanette do Švýcarska. Poté byla učitelkou v mateřské škole. Byla talentovanou zpěvačkou. Poté byla učitelkou v mateřské škole. Byla talentovanou zpěvačkou.

3 Stručný životopis Lady Diany 29. 7. 1981 uzavřela sňatek s princem Charlesem v katedrále sv. Pavla. V roce 1982 porodila prince Williama, o dva roky později se narodil Harry. V roce 1992 žijí manželé odděleně, v roce 1996 se rozvádí. V roce 1997 navštívila Angolu, Bosnu a další země v rámci charity. 31. 8. 1997 umítá při autonehodě.

4 Co je to bulimie? Bulimie (bulimia nervosa) je jednou z poruch příjmu potravy. Jedná se o záchvatovité přejídání a snahu tomu čelit – buď záměrně vyvolanými průjmy nebo zvracením, aby postižený nepřibýval na váze. Projevuje se zejména u dívek ve věku 13 - 18 let, není však výjimkou ani ve vyšším věku a u mužů. Bulimie se léčí pomocí psychoterapie. Bulimie (bulimia nervosa) je jednou z poruch příjmu potravy. Jedná se o záchvatovité přejídání a snahu tomu čelit – buď záměrně vyvolanými průjmy nebo zvracením, aby postižený nepřibýval na váze. Projevuje se zejména u dívek ve věku 13 - 18 let, není však výjimkou ani ve vyšším věku a u mužů. Bulimie se léčí pomocí psychoterapie.

5 Příčiny nemoci u Lady Di rozvod rodičů rozvod rodičů nátlak královské rodiny nátlak královské rodiny stres z rozvodu a údajné stres z rozvodu a údajné útok médií útok médií


Stáhnout ppt "Lady Diana Zora Mazálková 2. ročník soc. ped.. Stručný životopis Lady Diany Diana Frances Spencerová se narodila 1. července roku 1961 v anglickém hrabství."

Podobné prezentace


Reklamy Google