Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Živůtek a sukně Vypracoval: Jozef Gibeľ. Návrh modelu Živůtek a sukně.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Živůtek a sukně Vypracoval: Jozef Gibeľ. Návrh modelu Živůtek a sukně."— Transkript prezentace:

1 Živůtek a sukně Vypracoval: Jozef Gibeľ

2 Návrh modelu Živůtek a sukně

3 Technický nákres živůtek Živůtek a sukně Technický popis živůtek Dámský živůtek je na předním dílů tvarován prsními odševky z bočního kraje. Zadní díl je hladký. Průkrčník je tvarovaný a začištěný průkrčníkovou podsádkou. Průramky jsou také začištěné průramkovou podsádkou. V levém bočním kraji je zapínaní na skryté zdrhovadlo. kraj živůtku je začistění podehnutím záložky a přichycením skrytím stehem.

4 Technický nákres sukně Živůtek a sukně Technický popis sukně Dámská sukně je hladká na předním i zadním dílů bez odševků. Je složená z 3 vrstev materiálů (tři sukně). Každá z vrstev je v jiné délce. Jsou spolu všité do pásového límce. V dolním kraji je každá ze sukní obdobním obnitkováním nařasená. V levém bočním kraji je zapínaní na skryté zdrhovadlo. Pasový límec je začištěný proštepováním v šíři 1 mm. Zapínaní je na 1 knoflík a dírku v levém bočním kraji.

5 Jednotlivé střihové šablony živůtku a sukně Živůtek a sukně

6 Doporučené podlepení dílů živůtku a sukně Živůtek a sukně 3119/126  Interlana 3119/126 4338/911  Interlana 4338/911

7 Živůtek a sukně  Interlana 9484 469, 470 Složení: Složení: Textilie: 80% polyamid, 20% polyester Pojivo: polyester 26 Mesh – pastový bod Použití: Použití: velmi měkké podlepení malých dílů halenek a šatů z jemných hedvábnických materiálů Údržba: Údržba: chemické čistění, praní 60°C Doporučené výztužné vložkové materiály  Interlana 4338/911 Složení: Složení: Textilie: 100% fibran Pojivo: polyethylen - posyp Použití: Použití: vyztužení pasových límců kalhot a sukní – tužší varianta Údržba: Údržba: praní 60°C Vzhledem k rozmanitosti vlastnosti vrchových materiálů a podlepovacích zařízení, je nezbytné před zahájením výroby provést předběžné zkoušky.

8 Živůtek a sukně


Stáhnout ppt "Živůtek a sukně Vypracoval: Jozef Gibeľ. Návrh modelu Živůtek a sukně."

Podobné prezentace


Reklamy Google