Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vypracoval: Jozef Gibeľ

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vypracoval: Jozef Gibeľ"— Transkript prezentace:

1 Vypracoval: Jozef Gibeľ
Živůtek a sukně Vypracoval: Jozef Gibeľ

2 Živůtek a sukně Návrh modelu

3 Technický nákres živůtek
Živůtek a sukně Technický nákres živůtek Technický popis živůtek Dámský živůtek je na předním dílů tvarován prsními odševky z bočního kraje. Zadní díl je hladký. Průkrčník je tvarovaný a začištěný průkrčníkovou podsádkou. Průramky jsou také začištěné průramkovou podsádkou. V levém bočním kraji je zapínaní na skryté zdrhovadlo. kraj živůtku je začistění podehnutím záložky a přichycením skrytím stehem.

4 Technický nákres sukně
Živůtek a sukně Technický nákres sukně Technický popis sukně Dámská sukně je hladká na předním i zadním dílů bez odševků. Je složená z 3 vrstev materiálů (tři sukně). Každá z vrstev je v jiné délce. Jsou spolu všité do pásového límce. V dolním kraji je každá ze sukní obdobním obnitkováním nařasená. V levém bočním kraji je zapínaní na skryté zdrhovadlo. Pasový límec je začištěný proštepováním v šíři 1 mm. Zapínaní je na 1 knoflík a dírku v levém bočním kraji.

5 Jednotlivé střihové šablony živůtku a sukně
Živůtek a sukně Jednotlivé střihové šablony živůtku a sukně

6 Doporučené podlepení dílů živůtku a sukně
Živůtek a sukně Doporučené podlepení dílů živůtku a sukně Interlana 4338/911 Interlana 3119/126

7 Doporučené výztužné vložkové materiály
Živůtek a sukně Doporučené výztužné vložkové materiály Interlana , 470 Složení: Textilie: 80% polyamid, 20% polyester Pojivo: polyester 26 Mesh – pastový bod Použití: velmi měkké podlepení malých dílů halenek a šatů z jemných hedvábnických materiálů Údržba: chemické čistění, praní 60°C Interlana 4338/911 Složení: Textilie: 100% fibran Pojivo: polyethylen - posyp Použití: vyztužení pasových límců kalhot a sukní – tužší varianta Údržba: praní 60°C Vzhledem k rozmanitosti vlastnosti vrchových materiálů a podlepovacích zařízení, je nezbytné před zahájením výroby provést předběžné zkoušky.

8 Živůtek a sukně


Stáhnout ppt "Vypracoval: Jozef Gibeľ"

Podobné prezentace


Reklamy Google