Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA Vítejte na zápise ke studiu na Pedagogické fakultě MU!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA Vítejte na zápise ke studiu na Pedagogické fakultě MU!"— Transkript prezentace:

1 MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA Vítejte na zápise ke studiu na Pedagogické fakultě MU!

2 MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA SE ZÁPISEM KE STUDIU JE SPOJENÁ NEZBYTNÁ ADMINISTRATIVA, POSTUPUJTE V NÁSLEDUJÍCÍCH KROCÍCH vyplnění formuláře na osobním spisu (žlutá sloha) podpis prohlášení o převzetí originálu rozhodnutí o přijetí podpis prohlášení o poučení o BOZP a PO kompletace osobního spisu a jeho odevzdání povinné fotografování osob, které nemají fotku v informačním systému MU Na dalších stranách uvádíme další podrobnější pokyny.

3 MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA PROHLÁŠENÍ O PŘEVZETÍ ORIGINÁLU ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ KE STUDIU NA PdF MU Každý přijatý uchazeč dnes obdržel originál a kopii rozhodnutí o přijetí ke studiu na Pedagogické fakultě MU. Na kopii rozhodnutí doplníte prohlášení o převzetí originálu - doplníte svůj podpis a dnešní datum. Pokud se zapisujete na více studií současně, pak doplňujete prohlášení u všech kopií rozhodnutí. Originál si ponecháte, kopie zůstává ve Vašem osobním spisu na studijním oddělení. Pokud jste se rozhodli na některé ze studií nenastoupit, na originál rozhodnutí napište „Odmítám přijetí ke studiu. V Brně dne dnešní datum.“ Připojte podpis. Tento originál odevzdáváte studijním referentkám!

4 MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA ZÁVĚR ZÁPISU Každý student vloží do vyplněného osobního spisu kopii rozhodnutí o přijetí (podepsanou, s datem), podepsané prohlášení o poučení o BOZP a poučení o PO a slohu odevzdá při odchodu z místnosti příslušné studijní referentce (dle oboru, resp. dle oborové kombinace). Domů si odnášíte originál rozhodnutí o přijetí ke studiu, přístupové údaje pro Informační systém MU (nemáte-li z minulosti), potvrzení o studiu, informační leták pro nově přijaté studenty.

5 MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA FOTOGRAFOVÁNÍ PRO VÝROBU PRŮKAZU STUDENTA Každý student musí vlastnit průkaz studenta VŠ. Studenti prezenční formy studia na MU obdrží kartu ISIC. Každý student MU je povinen mít fotografii v Informačním systému MU. Tato fotografie současně poslouží při výrobě čipové karty ISIC. Fotografování probíhá dnes přímo v budově fakulty v učebně č. 60 v 4. patře budovy, ve které se právě nacházíte (Poříčí 9). Všechny, kteří prozatím nemají fotografii v IS MU, prosíme o vyfotografování ihned po skončení zápisu. Další možnosti fotografování (pro ty, kteří jsou u zápisu zastoupeni) najdete na www.muni.cz/ics/services/photo


Stáhnout ppt "MASARYKOVA UNIVERZITA PEDAGOGICKÁ FAKULTA Vítejte na zápise ke studiu na Pedagogické fakultě MU!"

Podobné prezentace


Reklamy Google