Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CENTRUM JAZYKOVÉ PŘÍPRAVY (CJP). OTÁZKY 1. Skládá se přijímací zkouška také z cizího jazyka? 2. Jaké jazyky mohu na Pedagogické fakultě OU studovat? 3.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CENTRUM JAZYKOVÉ PŘÍPRAVY (CJP). OTÁZKY 1. Skládá se přijímací zkouška také z cizího jazyka? 2. Jaké jazyky mohu na Pedagogické fakultě OU studovat? 3."— Transkript prezentace:

1 CENTRUM JAZYKOVÉ PŘÍPRAVY (CJP)

2 OTÁZKY 1. Skládá se přijímací zkouška také z cizího jazyka? 2. Jaké jazyky mohu na Pedagogické fakultě OU studovat? 3. Jaká je doporučená vstupní úroveň cizího jazyka? 4. Jak probíhá studium cizího jazyka v rámci oboru Učitelství pro 1. st. ZŠ? - Jaké předměty z cizího jazyka budu absolvovat? - Jaké předměty z cizího jazyka budu absolvovat? 5. Skládám státní závěrečnou zkoušku také z cizího jazyka? 6. Mohu jako absolvent oboru Učitelství pro 1. st. ZŠ vyučovat cizí jazyk? Kde? vyučovat cizí jazyk? Kde?

3 1. Skládá se přijímací zkouška z cizího jazyka? ● Uchazeč o studium oboru Učitelství pro 1. st. ZŠ NESKLÁDÁ přijímací zkoušku z jazyka. ZŠ NESKLÁDÁ přijímací zkoušku z jazyka.

4 2. Jaké jazyky mohu na PdF OU studovat? V rámci oboru Učitelství pro 1.st. ZŠ : - povinně anglický jazyk s didaktikou - volitelné / výběrové předměty

5 3. Jaká je doporučená vstupní úroveň? B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (středně-pokročilá)

6 4. Jaké povinné předměty z cizího jazyka budu studovat? Anglický jazyk a literatura Fonetika a fonologie angličtiny Didaktika angličtiny ZAČÁTEK STUDIA JAZYKA od 2.ročníku (4.semestru)

7 Povinné předměty z cizího jazyka – anglický jazyk prezenční studium Anglický jazyk a literatura 1 Anglický jazyk a literatura 2 Fonetika a fonologie angličtiny Didaktika angličtiny 1 Didaktika angličtiny 2

8 Povinné předměty z cizího jazyka – anglický jazyk kombinované studium Anglický jazyk a literatura 1 Anglický jazyk a literatura 2 Fonetika a fonologie angličtiny Didaktika angličtiny 1 Didaktika angličtiny 2

9 5. Skládám státní závěrečnou zkoušku také z cizího jazyka? Státní závěrečná zkouška (SZZk) z anglického jazyka se neskládá. Diplomovou práci si však z anglického jazyka zvolit můžete.

10 6. Mohu jako absolvent oboru Učitelství pro 1. st. cizí jazyk vyučovat? Ano, absolvent je oprávněn vyučovat AJ na 1. stupni ZŠ. 1. stupni ZŠ.

11 Lidé na CJP Mgr. Ivona CINDLEROVÁ Mgr. Ivona CINDLEROVÁ Vedoucí CJP, ivona.cindlerova@osu.cz Vedoucí CJP, ivona.cindlerova@osu.cz Mgr. Slavomíra KLIMSZOVÁ Mgr. Slavomíra KLIMSZOVÁ Tajemnice CJP, slavomira.klimszova @osu.cz Tajemnice CJP, slavomira.klimszova @osu.cz Mgr. Marta ŠIGUTOVÁ, M.A. Mgr. Marta ŠIGUTOVÁ, M.A. marta.sigutova @ osu.cz marta.sigutova @ osu.cz Mgr. Michaela TRNOVÁ Mgr. Michaela TRNOVÁ michaela.trnova@osu.cz michaela.trnova@osu.cz Sekretariát: Šárka Helánová Sekretariát: Šárka Helánová sarka.helanova@osu.cz sarka.helanova@osu.cz

12 Kontakty http://pdf.osu/cjp/ Centrum jazykové přípravy Centrum jazykové přípravy Pedagogická fakulta Pedagogická fakulta Ostravská univerzita Ostravská univerzita Mlýnská 5 Mlýnská 5 701 03, Moravská Ostrava 701 03, Moravská Ostrava


Stáhnout ppt "CENTRUM JAZYKOVÉ PŘÍPRAVY (CJP). OTÁZKY 1. Skládá se přijímací zkouška také z cizího jazyka? 2. Jaké jazyky mohu na Pedagogické fakultě OU studovat? 3."

Podobné prezentace


Reklamy Google