Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Jehličnaté stromy a jejich znaky, šišky, hledání rozdílů mezi listnatým a jehličnatým stromem Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Jehličnaté stromy a jejich znaky, šišky, hledání rozdílů mezi listnatým a jehličnatým stromem Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Anotace: Jehličnaté stromy a jejich znaky, šišky, hledání rozdílů mezi listnatým a jehličnatým stromem Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák poznává nápadné určující znaky některých přírodnin a třídí je. Klíčová slova: Jehličnatý strom, šišky, rozdíly listnatý x jehličnatý strom Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha-západ Projekt EU – OPVK, projekt číslo:CZ.1.07/1.4.00/21.3732 VY_32_INOVACE_226 Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: 6 – 9 let Stupeň a typ vzdělávání: ZŠ I. stupeň 1. období Typická věková skupina: 6 – 9 let Metodické doporučení: Snímek 7 vytisknout. Doporučuji vycházku se sběrem vzorků přírodnin a následnou výstavku ve třídě s možností zkoumání a objevování. V praxi ověřeno dne: 9. 10. 2014 Ve třídě: 1.

2 Jehličnaté stromy a jejich znaky Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Renata Hacaperková. Dostupné na www.zsamsslapy.wbs.czwww.zsamsslapy.wbs.cz

3 Borovice

4 Jedle bělokorá

5 Smrk ztepilý

6 Modřín opadavý

7 Hledej rozdíly mezi jehličnatým a listnatým stromem

8 Nakresli jehličnatý a listnatý strom jehličnatý listnatý

9 Citace Obrázky: Klipart


Stáhnout ppt "Anotace: Jehličnaté stromy a jejich znaky, šišky, hledání rozdílů mezi listnatým a jehličnatým stromem Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google