Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NAPÍNÁK Nakreslete kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu napínáku. 1.Nakreslete výkres sestavení: název výkresu: NAPÍNÁK číslo výkresu: TEK – 10.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NAPÍNÁK Nakreslete kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu napínáku. 1.Nakreslete výkres sestavení: název výkresu: NAPÍNÁK číslo výkresu: TEK – 10."— Transkript prezentace:

1 NAPÍNÁK Nakreslete kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu napínáku. 1.Nakreslete výkres sestavení: název výkresu: NAPÍNÁK číslo výkresu: TEK – 10 – S1 Nezapomeňte řádně vyplnit kusovník a zakreslit pozice. Veškeré rozměry zvolte.

2 2. Nakreslete výkresy sestavení: název výkresu: LEVÝ HÁK číslo výkresu: TEK – 10.2 – S1 název výkresu: MATICE číslo výkresu: TEK – 10.1 – S1 název výkresu: PRAVÝ HÁK číslo výkresu: TEK – 10.3 – S1 Výrobní výkresy zakótujte a uveďte drsnosti povrchu. Tvar háků i matice dle vlastní volby (foto berte jako inspiraci). Závit použijte normalizovaný – metrický s hrubou roztečí. Do popisového pole vyplňte u všech dílů: hmotnost, materiál, polotovar (rozměr a normu).

3 Pro inspiraci zde i jednodušší tvary matice. Tvary matice i zakončení háků jsou libovolné. Jako polotovar doporučuji normalizovanou tyč kruhového průřezu pro háky a pro matici také normalizovanou tyč vhodného profilu nebo trubku. Pozn.: Všechny výkresy vypracujte vedle sebe do jednoho souboru v programu Workshop 21.


Stáhnout ppt "NAPÍNÁK Nakreslete kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu napínáku. 1.Nakreslete výkres sestavení: název výkresu: NAPÍNÁK číslo výkresu: TEK – 10."

Podobné prezentace


Reklamy Google