Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sweet Home 3D Import 3D objektů. Přístup k 3D objektům www.sweethome3D.com Otevřete si uvedené webové stránky Zvolte v levé nabídce 3D Models (viz další.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sweet Home 3D Import 3D objektů. Přístup k 3D objektům www.sweethome3D.com Otevřete si uvedené webové stránky Zvolte v levé nabídce 3D Models (viz další."— Transkript prezentace:

1 Sweet Home 3D Import 3D objektů

2 Přístup k 3D objektům www.sweethome3D.com Otevřete si uvedené webové stránky Zvolte v levé nabídce 3D Models (viz další snímek) Když si stránku přepnete do češtiny, stejně se kliknutím na 3D Models zobrazí v angličtině, což nevadí, protože stejně vybíráte obrázky. Pod vybraným obrázkem klikněte na jeho název levým tlačítkem a proběhne proces uložení objetku. Pozor! Ten objekt je zazipovaný. V ukázce je to carpet.zip Uložte ho do připravené složky v PC. Další postup je zřejmý z následujících snímků. Poznámka: používal jsem prohlížeč Firefox Mozzila, což může mít odlišnou grafiku oken, ale princip a postup je stejný jako u Internet Exporeru

3 Základní postup 1)otevřít stránky programu a přejít na zobrazení 3D modelů 2)vybraný objekt uložit v ZIP formátu do připravené složky v PC 3)rozbalit staženou složku 4)otevřít program Sweet Home 3D a provést Import nábytku pomocí Průvodce 5)použít importovaný prvek standardním způsobem

4

5

6 Uložení zazipované složky

7 Rozbalení složky

8 Rozbalená složka

9 Import nábytku v programu Sweet Home 3D

10 Průvodce - výběr modelu

11 Průvodce – vybraný model

12 Průvodce – pokračování

13 Průvodce – přejmenování modelu a jeho umístění

14 Průvodce – dokončení importu

15 Zařazení modelu do struktury Sweet Home 3D

16

17 Ať se dílo daří tak dlouho, až se podaří. Zdeněk Klouda st. Čáslav©2011


Stáhnout ppt "Sweet Home 3D Import 3D objektů. Přístup k 3D objektům www.sweethome3D.com Otevřete si uvedené webové stránky Zvolte v levé nabídce 3D Models (viz další."

Podobné prezentace


Reklamy Google