Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DINOPARK OSTRAVA DNE 28.5. 2015 SE I. A II. TŘÍDA ZÚČASTNILA ŠKOLNÍ EXKURZE DO DINOPARKU OSTRAVA. POČASÍ NÁM PŘÁLO, A TAK SI DĚTI MOHLY VYCHUTNAT PROHLÍDKU.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DINOPARK OSTRAVA DNE 28.5. 2015 SE I. A II. TŘÍDA ZÚČASTNILA ŠKOLNÍ EXKURZE DO DINOPARKU OSTRAVA. POČASÍ NÁM PŘÁLO, A TAK SI DĚTI MOHLY VYCHUTNAT PROHLÍDKU."— Transkript prezentace:

1 DINOPARK OSTRAVA DNE 28.5. 2015 SE I. A II. TŘÍDA ZÚČASTNILA ŠKOLNÍ EXKURZE DO DINOPARKU OSTRAVA. POČASÍ NÁM PŘÁLO, A TAK SI DĚTI MOHLY VYCHUTNAT PROHLÍDKU PARKU PLNÉHO MODELŮ DINOSAURŮ, KTEŘÍ VYPADALI JAKO ŽIVÍ. SOUČÁSTÍ PROHLÍDKY BYLA NÁVŠTĚVA 3D KINA. NEJVÍCE DĚTI ZAUJALA ADRENALINOVÁ JÍZDA DINOVLÁČKEM, NA KTERÉ JSME PRO ÚSPĚCH BYLI DOKONCE DVAKRÁT. BĚHEM PROJÍŽĎKY SI DĚTI MOHLY POSLECHNOUT ZAJÍMAVÉ VYPRÁVĚNÍ O DRUHOHORÁCH A DINOSAURECH. POTÉ SE MOHLI VYŘÁDIT NA DĚTSKÉM HŘIŠTI A NEMÉNĚ ZAJÍMAVÉ BYLO I BLUDIŠTĚ, VE KTERÉM MNOZÍ MÁLEM OPRAVDU ZABLOUDILI. PŘI ODCHODU Z DINOPARKU SI KAŽDÝ MOHL KOUPIT SUVENÝR NA PAMÁTKU. VŠICHNI ODJÍŽDĚLI DOMŮ SPOKOJENI A PLNI DOJMŮ.

2

3

4

5

6


Stáhnout ppt "DINOPARK OSTRAVA DNE 28.5. 2015 SE I. A II. TŘÍDA ZÚČASTNILA ŠKOLNÍ EXKURZE DO DINOPARKU OSTRAVA. POČASÍ NÁM PŘÁLO, A TAK SI DĚTI MOHLY VYCHUTNAT PROHLÍDKU."

Podobné prezentace


Reklamy Google