Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Péče o zuby. Co přispívá k tvorbě plaku, kazu. Jak předejít kazům. Preventivní péče. Návštěva u zubaře. Oprava zubu. Části zubu. Dětský chrup.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Péče o zuby. Co přispívá k tvorbě plaku, kazu. Jak předejít kazům. Preventivní péče. Návštěva u zubaře. Oprava zubu. Části zubu. Dětský chrup."— Transkript prezentace:

1 Anotace: Péče o zuby. Co přispívá k tvorbě plaku, kazu. Jak předejít kazům. Preventivní péče. Návštěva u zubaře. Oprava zubu. Části zubu. Dětský chrup. Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák se seznamuje se základními osobními hygienickými návyky a režimovými a jinými zdravotně preventivními návyky. Klíčová slova: chrup, zub, stavba zubu, péče, prevence, strava Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha-západ Projekt EU – OPVK, projekt číslo:CZ.1.07/1.4.00/21.3732 VY_32_INOVACE_240 Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: 6 – 9 let Stupeň a typ vzdělávání: ZŠ I. stupeň 1. období Typická věková skupina: 6 – 9 let Metodické doporučení: Snímek 9 vytisknout. Vysvětlení důležitosti skladby stravy a preventivních návštěv u zubaře! V praxi ověřeno dne: 19. 2. 2015 Ve třídě: 1.

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Renata Hacaperková. Dostupné na www.zsamsslapy.wbs.czwww.zsamsslapy.wbs.cz Péče o zuby

3 Krásný úsměv

4 Péče o zuby

5 Co přispívá k tvorbě plaku a kazu

6 Jak předejít kazům

7 Preventivní návštěva u zubaře

8 Oprava zkaženého zubu

9 Tři části zubu

10 Nakresli zub a popiš jeho části

11 Dětský chrup má dvacet zubů

12 Pečuj o svůj chrup!

13 Citace Obrázky: Klipart


Stáhnout ppt "Anotace: Péče o zuby. Co přispívá k tvorbě plaku, kazu. Jak předejít kazům. Preventivní péče. Návštěva u zubaře. Oprava zubu. Části zubu. Dětský chrup."

Podobné prezentace


Reklamy Google