Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výukové materiály- CISCO PROJEKT ČÍSLO:30. Na projektu pracovali: Zdeněk Zavázal – vedoucí projektu Václav Hanke – webmaster Jan Prokeš – analýza Michal.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výukové materiály- CISCO PROJEKT ČÍSLO:30. Na projektu pracovali: Zdeněk Zavázal – vedoucí projektu Václav Hanke – webmaster Jan Prokeš – analýza Michal."— Transkript prezentace:

1 Výukové materiály- CISCO PROJEKT ČÍSLO:30

2 Na projektu pracovali: Zdeněk Zavázal – vedoucí projektu Václav Hanke – webmaster Jan Prokeš – analýza Michal Filip –Prezentace Eliška Kučerová- Návrh Penc Miloslav

3 Cíle projektu: Projekt má posílit, zpříjemnit a zjednodušit výuku Cisco Netacad Programu na naší škole pro kurzy IT Essentials a CCNA pomocí praktických pomůcek. Pomůcka pro teoretickou maturitní zkoušku z Výpočetní techniky a sítí.

4 Průběh: Na projektu pracujeme již druhý školní rok Na začátku projektu jsme si rozvrhli, které komponenty jsou pro náš projekt vhodné Komponenty byly vybrány z bohaté sbírky naší školy Velká časová dotace byla použita na analýzu komponent Následně jsme si graficky navrhli rozložení komponent na desky.

5 Použité komponenty Procesory Základní desky Paměti Kabeláž (sítě) HDD Síťové karty

6 Pohled na rozložené komponenty na desce.

7 Analýza komponent

8 Ostatní fotky komponent

9 Zakončení Projekt bude nadále pokračovat ve vývoji… Kontaktovat nás můžete na emailu : zavazal.zdenek@ssakhk.cz


Stáhnout ppt "Výukové materiály- CISCO PROJEKT ČÍSLO:30. Na projektu pracovali: Zdeněk Zavázal – vedoucí projektu Václav Hanke – webmaster Jan Prokeš – analýza Michal."

Podobné prezentace


Reklamy Google