Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Zelenina a houby na podzim, třídění přírodnin Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Zelenina a houby na podzim, třídění přírodnin Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup:"— Transkript prezentace:

1 Anotace: Zelenina a houby na podzim, třídění přírodnin Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák poznává nápadné určující znaky některých přírodnin a třídí je. Klíčová slova: Zelenina, houby jedlé, nejedlé a jedovaté, atlas hub Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha-západ Projekt EU – OPVK, projekt číslo:CZ.1.07/1.4.00/21.3732 VY_32_INOVACE_223 Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: 6-9 let Stupeň a typ vzdělávání: ZŠ I. stupeň 1. období Typická věková skupina: 6 – 9 let Metodické doporučení: Snímek 10 vytisknout. O jednotlivých plodinách pohovořit, říci si kdo je doma pěstuje,jaké je jejich užití. Doporučuji vytvořit ve třídě výstavku s možností určování podle atlasu. a poznávání přírodnin. Ověřeno v praxi dne: 25. 9. 2014 Ve třídě: 1.

2 Zelenina a houby Houby jedlé, nejedlé, jedovaté Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Renata Hacaperková. Dostupné na www.zsamsslapy.wbs.czwww.zsamsslapy.wbs.cz

3 Zelenina a houby na podzim

4

5

6

7

8 Houby – jedlé (Znáš některé další?)

9 Jedovaté a nejedlé houby

10 Nakresli nějakou zeleninu a jedlou houbu zelenina jedlá houba

11 Citace Obrázky: Klipart


Stáhnout ppt "Anotace: Zelenina a houby na podzim, třídění přírodnin Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup:"

Podobné prezentace


Reklamy Google