Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem."— Transkript prezentace:

1 Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana CZ.1.07/1.1.10/

2 Krytosemenné rostliny Keře Přírodopis 6. ročník Jana Míková

3 Obsah Poznávání rostlin Keře Úkoly

4 Zapisuj názvy probraných rostlin

5

6 Keře Hledej rozdíly bez černý bez hroznatý

7 ostružiník maliník ostružiník křovitý

8 brusnice borůvka brusnice brusinka

9 bez černýbez hroznatý - černé plody- červené plody jiný druh květenství odlišná barva listů ostružiník maliníkostružiník křovitý - červené plody- černé plody listy zespodu světlé větve s trny, plazivý keř brusnice borůvkabrusnice brusinka -fialové plody- červené plody listy měkké a světlejší listy tuhé a tmavší

10 Odpovídej na otázky 1.Čím se vyznačují keře? 2.Podle obrázku urči, zda jsou listy bezu složené nebo jednoduché. 3.Co znamená, když řekneme, že je rostlina krytosemenná? Zdroje obrázků:


Stáhnout ppt "Nové modulové výukové a inovativní programy - zvýšení kvality ve vzdělávání Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem."

Podobné prezentace


Reklamy Google