Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Víte proč?. O společnosti Smart Marketing Solutions je partnerem s výhradním zastoupením společností podnikajících v oblastech řešení pro karetní a věrnostní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Víte proč?. O společnosti Smart Marketing Solutions je partnerem s výhradním zastoupením společností podnikajících v oblastech řešení pro karetní a věrnostní."— Transkript prezentace:

1 Víte proč?

2 O společnosti Smart Marketing Solutions je partnerem s výhradním zastoupením společností podnikajících v oblastech řešení pro karetní a věrnostní programy, mobilní aplikace a direct marketing a bezkontaktní uzavřené platební ekosystémy. Zároveň zajišťujeme výrobu plastových karet a služby lettershopu a direct mail distribuce.

3 Víte, proč má vaše společnost věrnostní program? 1.

4 Zdroj: studiofuture.cz

5 Zlepšení “soft” ukazatelů Zákaznická zkušenost Vnímání značky a odlišení od konkurence CSI Sběr dat a souhlasů ke komunikaci Segmentace zákazníků na základě využívání programu Získání souhlasu pro komunikaci nabídek vlastních, i třetích stran Nové zdroje příjmů Nový zdroj B2B a B2C výnosů Nepřímý vliv na výnosy z ostatních zdrojů díky datům, souhlasu ke komunikaci a vylepšení “soft” ukazatelů 1.2.3.

6 Víte, jak využít nové formy komunikace v rámci věrnostního programu? 2.

7

8 59% Předpokládaná penetrace chytrých telefonů v ČR na konci roku 2015. Zdroj: eMarketer, 12/2014 221x Tolikrát denně uživatelé chytrých telefonů použijí svůj telefon. Zdroj: Tecmark, 10/2014 56% Běžných zákazníků upřednostňuje mobilní věrnostní kartu. Zdroj: Reposito Report, Věrnostní Karty, 2013

9

10 Víte, jak zabezpečit hladký chod, a jak kontrolovat stav Vašeho programu? 3.

11 Agentura, vlastní řešení, nebo kombinace?

12 Máte nad svým programem kontrolu? Vs.

13 Víte, jak se nakládá s daty v rámci Vašeho věrnostního programu? 4.

14 Zdroj: DataBreaches.net, IdTheftCentre, 03/2015 Informace o uživatelích jsou novou globální komoditou

15 Jak Vaši zaměstnanci pracují s daty zákazníků? Vs.

16 Shrnutí 1.Ujistěte se, že víte, proč děláte věrnostní program. 2.Využijte naplno potenciál mobilních technologií. 3.Spravujte Váš program efektivně a mějte otěže ve svých rukou. 4.Data jsou vaše rodinné stříbro. Chovejte se k nim tak.

17 Tomáš Dufek +420 602 468 043 tomas.dufek@smsolutions.cz


Stáhnout ppt "Víte proč?. O společnosti Smart Marketing Solutions je partnerem s výhradním zastoupením společností podnikajících v oblastech řešení pro karetní a věrnostní."

Podobné prezentace


Reklamy Google