Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Charakteristické znaky modelové úpravy dámských kalhot – klínový záhyb - členěný přední díl kalhot na boční část a krokovou členící linií v přehybové přímce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Charakteristické znaky modelové úpravy dámských kalhot – klínový záhyb - členěný přední díl kalhot na boční část a krokovou členící linií v přehybové přímce."— Transkript prezentace:

1 Charakteristické znaky modelové úpravy dámských kalhot – klínový záhyb - členěný přední díl kalhot na boční část a krokovou členící linií v přehybové přímce PD - oddělení boční části a následná rotace - stanovení záhybové plochy klínového záhybu - úprava a zakreslení konečného tvaru PD kalhot Pro zřetelnější zobrazení je vhodné spouštět interaktivní animaci na celé obrazovce.  Použijte pravé tlačítko myši a z nabídky příkazů zvolte „celá obrazovka“.  Nebo použijte příkaz „Procházet“ v hlavním nabídce. Po jeho rozvinutí se objeví také příkaz „celá obrazovka“. Postupná interaktivní animace se spouští kliknutím levým tlačítkem myši.

2 Modelová úprava – klínový záhyb Nákres Postup 1 2 Výchozí základ 1 2

3 Modelová úprava č.1 – detail tvorby záhybové plochy


Stáhnout ppt "Charakteristické znaky modelové úpravy dámských kalhot – klínový záhyb - členěný přední díl kalhot na boční část a krokovou členící linií v přehybové přímce."

Podobné prezentace


Reklamy Google