Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

P Ě VECKÁ SOUT Ě Ž 31 ZPĚVÁKŮ SE VE STŘEDU 25. BŘEZNA 2015 ZÚČASTNILO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU. SOUTĚŽÍCÍ SI NEJPRVE SPOLEČNĚ ZAZPÍVALI, A POTÉ UŽ JEDNOTLIVĚ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "P Ě VECKÁ SOUT Ě Ž 31 ZPĚVÁKŮ SE VE STŘEDU 25. BŘEZNA 2015 ZÚČASTNILO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU. SOUTĚŽÍCÍ SI NEJPRVE SPOLEČNĚ ZAZPÍVALI, A POTÉ UŽ JEDNOTLIVĚ."— Transkript prezentace:

1 P Ě VECKÁ SOUT Ě Ž 31 ZPĚVÁKŮ SE VE STŘEDU 25. BŘEZNA 2015 ZÚČASTNILO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU. SOUTĚŽÍCÍ SI NEJPRVE SPOLEČNĚ ZAZPÍVALI, A POTÉ UŽ JEDNOTLIVĚ ZAZNĚLY KRÁSNÉ PÍSNĚ LIDOVÉ I UMĚLÉ. POROTA MĚLA VELICE TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ PŘI URČENÍ JEDNOTLIVÝCH MÍST. V 1. KATEGORII (1. A 2. TŘ.) 1. MÍSTO ZÍSKALA ELIŠKA PIKULOVÁ. DRUHÉ MÍSTO OBSADILA DVĚ DĚVČATA ANDREA KULAJTOVÁ A PETRA STOLAŘOVÁ. V 2. KATEGORII (3. – 5. TŘ.) ZVÍTĚZIL BONIFÁC KOZUB, NA 2. MÍSTO DOSÁHLA NELA HRUŠKOVÁ A 3. MÍSTO OPĚT OBSADILY DVĚ DÍVKY – KAROLÍNA RÝDLOVÁ A SOŇA HRUŠKOVÁ. POSLEDNÍ KATEGORIE ŽÁKŮ DRUHÉHO STUPNĚ DOPADLA NÁSLEDOVNĚ. 1. MÍSTO S PŘEHLEDEM SI VYZPÍVALA ADRIANA NOVÁKOVÁ, 2.MÍSTA ZÍSKALA JANA KNÁPKOVÁ A ANDREA SKÝPALOVÁ. TŘETÍ POZICI SPOLEČNĚ OBSADILY IVA ZELNÍČKOVÁ A KATEŘINA KRUŤOVÁ. VELICE SE NÁS POTĚŠILA HOJNÁ ÚČAST ŽÁKŮ 2. STUPNĚ. BUDEME SE TĚŠIT NA VESELÉ PÍSNIČKY DALŠÍ ROK. ZAPSALA MGR. BOŽENA ŠTACHOVÁ

2

3

4

5


Stáhnout ppt "P Ě VECKÁ SOUT Ě Ž 31 ZPĚVÁKŮ SE VE STŘEDU 25. BŘEZNA 2015 ZÚČASTNILO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU. SOUTĚŽÍCÍ SI NEJPRVE SPOLEČNĚ ZAZPÍVALI, A POTÉ UŽ JEDNOTLIVĚ."

Podobné prezentace


Reklamy Google