Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jarní rostliny Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jarní rostliny Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání."— Transkript prezentace:

1 Jarní rostliny Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání podléhá autorskému zákonu. Projekt Škola činností CZ.1.07/1.4.00/21.30.20VY_32_INOVACE_355 © Petra Lillová Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost. Základní škola Loket, okres Sokolov

2 Název: Jarní rostliny Anotace: jarní rostliny v okolí školy, poznávání, určení názvů Autor: Petra Lillová Jazyk: český Očekávaný výstup: žáci poznají podle vzhledu jarní rostliny Klíčová slova:jarní kytky, Druh učebního materiálu: prezentace, výkladový Druh interaktivity: prezentace Cílová skupina: žáci 1. stupně ZŠ Stupeň a typ vzdělávání: 1. stupeň ZŠ Ročník: 1. – 5. ročník Vazby na ostatní materiály: Jarní rostliny- pracovní listy, Jarní rostliny- SMART Notebook

3 Bledule jarní

4 Sněženka podsněžník

5 Podběl lékařský

6 Prvosenka jarní

7 Sedmikráska chudobka

8 Sasanka hajní

9 Smetánka lékařská

10 Orsej jarní

11 Blatouch bahenní

12 Podbílek šupinatý

13 Vlaštovičník větší

14 Konvalinka vonná

15 Plicník lékařský

16 Rozrazil rezekvítek

17 Mochna husí

18 Seznam použité literatury a pramenů: Autor: Petra Lillová Základní škola Loket, okres Sokolov petra.lillova@zsloket.cz leden 2011 Objekty, použité k vytvoření sešitu, jsou součástí SW Smart Notebook nebo pocházejí z veřejných knihoven obrázků (public domain) nebo jsou vlastní originální tvorbou autora.


Stáhnout ppt "Jarní rostliny Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání."

Podobné prezentace


Reklamy Google