Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Lenka Čekalová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Lenka Čekalová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Lenka Čekalová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 Klikni na obrázek, který vyjadřuje: SMUTEK

3

4

5

6

7 Klikni na obrázek, který vyjadřuje: HNĚV

8

9

10

11 1 2 3

12 Klikni na obrázek, který vyjadřuje: RADOST

13

14

15

16

17 Klikni na obrázek, který vyjadřuje: STRACH

18

19

20

21

22 Dokresli do obličejů výrazy, které vyjadřují: RADOST, SMUTEK, HNĚV, STRACH

23 Dokresli do obličejů výrazy, které vyjadřují:

24 Citace obrazového materiálu: Snímek 1 Dívka[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Chlapec[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Snímek 2, 7, 12, 17 Veselý[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-4244.html Smutný[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-4245.html Vystrašený[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-buddy-frightened.html Rozzlobený[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-4254.html Snímek 3, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 18, 19, 20 Smutný obličej[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-tango-face-sad.html Snímek 6 Slunce[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-9974.html Dívka[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-sad-face-.html Muž[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Chlapec[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-sad-boy.html Snímek 11 Žena[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Muž 1[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-screaming-and-yelling-guy.html Muž 2[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Muž 3[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Snímek 16 Slunce[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Chlapec[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart html Dívka[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-9458.html Muž[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-2329.html Snímek 21 Chlapec[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-kid-in-corner.html Obličej[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-buddy-frightened.html Želva[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-cartoon-turtle.html Muž[cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:.http://www.clker.com/clipart-scared-man.html


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Lenka Čekalová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google