Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_36_CASTI_MOZKU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na procvičování stavby.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_36_CASTI_MOZKU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na procvičování stavby."— Transkript prezentace:

1 Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_36_CASTI_MOZKU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na procvičování stavby částí mozku. Autor: Vít Lazecký Datum vytvoření: Téma: Stavba srdce. Vzdělávací obor: Přírodopis Doporučený ročník: 8.,9.

2 DALŠÍ OTÁZKA KLIKNI NA NÁZEV ČÁSTI MOZKU, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! MOST KONCOVÝ MOZEK MEZIMOZEK PRODLOUŽENÁ MÍCHA STŘEDNÍ MOZEK MOZEČEK ?

3 DALŠÍ OTÁZKA KLIKNI NA NÁZEV ČÁSTI MOZKU, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! MOST MOZEČEK MEZIMOZEK PRODLOUŽENÁ MÍCHA STŘEDNÍ MOZEK KONCOVÝ MOZEK ?

4 DALŠÍ OTÁZKA KLIKNI NA NÁZEV ČÁSTI MOZKU, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! MOST MEZIMOZEK MOZEČEK PRODLOUŽENÁ MÍCHA STŘEDNÍ MOZEK KONCOVÝ MOZEK ?

5 DALŠÍ OTÁZKA KLIKNI NA NÁZEV ČÁSTI MOZKU, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! MOSTSTŘEDNÍ MOZEK MOZEČEK PRODLOUŽENÁ MÍCHA MEZIMOZEK KONCOVÝ MOZEK ?

6 DALŠÍ OTÁZKA KLIKNI NA NÁZEV ČÁSTI MOZKU, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! STŘEDNÍ MOZEK MOST MOZEČEK PRODLOUŽENÁ MÍCHA MEZIMOZEK KONCOVÝ MOZEK ?

7 KLIKNI NA NÁZEV ČÁSTI MOZKU, U KTERÉ SE OBJEVÍ OTAZNÍK! STŘEDNÍ MOZEK PRODLOUŽENÁ MÍCHAMOZEČEK MOSTMEZIMOZEK KONCOVÝ MOZEK ?

8 POUŽITÝ OBRÁZEK: File:Vertebrate-brain-regions small.png. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, [cit ]. Dostupné z: brain-regions_small.png


Stáhnout ppt "Název a číslo učebního materiálu: VY_52_INOVACE_36_CASTI_MOZKU Anotace:Interaktivní výukový materiál v programu Power Point zaměřený na procvičování stavby."

Podobné prezentace


Reklamy Google