Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Geräte in der Klasse Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Dana Novotná Dostupné.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Geräte in der Klasse Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Dana Novotná Dostupné."— Transkript prezentace:

1 Geräte in der Klasse Střední odborná škola Otrokovice Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Dana Novotná Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 Charakteristika DUM Název školy a adresaStřední odborná škola Otrokovice, tř. T. Bati 1266, Otrokovice Číslo projektuCZ.1.07/1.5.00/ /3 AutorDana Novotná Označení DUMVY_32_INOVACE_SOSOTR-Mn-NJ/1-NJ-2/15 Název DUMGeräte in der Klasse Stupeň a typ vzděláváníStředoškolské vzdělávání Kód oboru RVP63-41-M/01 Obor vzděláváníManagement hotelových a turistických služeb Vyučovací předmětNěmecký jazyk Druh učebního materiáluVýukový materiál Cílová skupinaŽák, 15 – 16 let Anotace Výukový materiál je určený k prezentaci nové slovní zásoby a jejímu upevnění, je vhodné ho použít i při opakování a dalším upevňování slovní zásoby k danému tématu. Materiál lze dále použít jako výchozí slovní zásobu k popisu třídy. Vybavení, pomůckyDataprojektor Klíčová slova Computer, Notebook, Fernseher, Handy, Videoprojektor, Videorecorder, Overhedprojektor, CD-Player, Flasch-Speicher, Taschenrechner, Kopfhörer Datum

3 Geräte in der Klasse Inhalt 1.Prezentace a zápis nové slovní zásoby k tématu. 2.Použití nové slovní zásoby ve větách. 3.Procvičení pomocí obrázků. 4. Použití slovní zásoby ve vyprávění o třídě. 5. Vhodným doplněním je DUM „Gegenstände in der Klasse“ a soubor cvičení k oběma prezentacím, který lze využít i jako kontrolní cvičení. Poznámka: Obrázky je třeba odklikávat, pro výuku je to vhodnější.

4 Geräte in der Klasse s Notebook 1. r Fernseher 2.

5 Geräte in der Klasse r CD- Walkman 3. s Handy 4. r CD-Player 5.

6 Geräte in der Klasse r CD-Recorder/Videorecorder r Videoprojektor r MP4-Player 8.

7 Geräte in der Klasse r Computer r Overheadprojektor 9.

8 Geräte in der Klasse 14. r Kopfhörer r MP 3- Recorder r Taschencomputer r Taschenrechner r Flash-Speicher/USB-Speicher 15.

9 Geräte in der Klasse – Üben

10 Geräte in der Klasse – Üben

11 Seznam obrázků: Obr. 1: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 2: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 3: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 4: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 5: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 6: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 7: Davepape, [vid ], dostupné z:

12 Seznam obrázků: Obr. 8: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 9: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 10: anonym, [vid ], dostupné z: Obr. 11: Stahlkocher, [vid ], dostupné z: Obr. 12: Sjr [vid ], dostupné z: Obr. 13: anonym, [vid ], dostupné z: Obr.14: anonym, [vid ], dostupné z: cz/images/results.aspx?qu=sluch%C3%A1tka&ex=1#ai:MC |http://office.microsoft.com/cs- cz/images/results.aspx?qu=sluch%C3%A1tka&ex=1#ai:MC | Obr.15: AlMare, [vid ], dostupné z: selang=de selang=de

13 Seznam použité literatury:


Stáhnout ppt "Geräte in der Klasse Střední odborná škola Otrokovice www.zlinskedumy.cz Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Dana Novotná Dostupné."

Podobné prezentace


Reklamy Google