Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SrnaPRESENTER Uvádí prezentaci…. SrnaNEWS Co a o.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SrnaPRESENTER Uvádí prezentaci…. SrnaNEWS Co a o."— Transkript prezentace:

1 SrnaPRESENTER Uvádí prezentaci…

2 SrnaNEWS Co a o

3 Seznam sekcí Časopis sám Podčasopisy Web a komunita Historie SN Team Závěr

4 Sekce 1.1 – Časopis sám Časopis SrnaNEWS se věnuje především zábavě,protože té není ve třídě nikdy dost! Články jsou psány v humorném nádechu a časopis je také plný vtipů!

5 Sekce 1.2 – Cena a organizace Časopis sám o sobě stojí 2Kč Vychází vždy šestý den v měsíci ve třídě 2.C Gymnázia dr.Emila Holuba v obci Holice,kde máme také sídliště. Nabízíme také roznášku po okolí

6 Secke 1.2 – Humorný nádech Ten rozhodně nechybí ani v celé organizaci časopisu. Rozhodně nejsme žádní úředníci,kteří celý den jen rozmlouvají. Máme rádi humor a zábavu tak,jako všichni naši spolužáci – a to vlastně vedlo k vytvoření SrnaNEWS (Více v sekci 4)

7 Sekce 1.3 – I vy máte podíl! Snažíme se také o to,abyste měli v časopise slovo i VY,čtenáři. Většinou pomocí Interwiev,soutěží a také na webu v anketách a diskuzních (i v diskuzním fóru) Můžete nám také říkat své názory v sekcích v časopise SrnaNEWS,které mají název M-í-s-t-o pro vás.

8 Sekce 1.4 – Sekce SrnaNEWS Naši čtenářiOstatníCelebritySoutěže Časopis SrnaNEWS má celkem tři Sekce,které se dělí na články – Viz. 1.5

9 Sekce 1.5 – Články – Naši čtenáři Naši čtenáři K názvu čísla Naši čtenáři - úvod SN Team

10 Sekce 1.6 – Články - Ostatní Ostatní KomunitaMaxi vtipy Vedlejší články

11 Sekce Celebrity Celebrity Co dělal Papa? Drby,drby,drbičky

12 Sekce Soutěže Soutěže Z minula Aktuální soutěž Nestálé články

13 Sekce 1.9 – Nestálé články SrnaNEWS obsahuje také spoustu nestálých článků,které se neustále mění jak ve velikosti,tak v tematice. Také máme svůj vlastní způsob rozdělení práce na textech.Každý vždy dostane buď Hlavní článek,nebo vedlejší článek.Ten,kdo odvedl práci navíc má při psaní příštího čísla „dovolenou“.

14 Sekce Podčasopisy Ty máme celkem DVA : SrnaPLUS – vydáváme ho vždy,když se něco nevejde,nebo když je číslo nazváno titulem *speciál*. T.A.B.U.L.E. – Vydáváme jako informační článek na tabuli ve třídě.Zdarma.Píše se v něm o nových akcích,upoutávkách,webu a tak dále.

15 Sekce 2.2 – S-style Jde o náš třetí podčasopis.Píše o módě a tom,co je zrovna teď IN.Také se zajímá o hudbu a drby o celebritách.Založila jej naše nová spoluredaktorka N.Křičenská

16 Sekce 3.1 – Web a komunita Nejsme jen na papíře!Jsme také na webu a dokonce i na facebooku!Tato sekce se tedy pochpopitelně bude věnovat právě tomuhle.

17 Sekce 3.2 – Komunita na FCB Zde můžete najít : Diskuze Novinky Profily členů Odkazy Videoupoutávky

18 Sekce 3.3 – Web SrnaNEWS Zde najdete nejvíce informací.O všech našich plánech,časopisech,konkurenci,a spoustu dalšího!Také naši přesnou adresu,či projekty srn.

19 Sekce 3.4 – Komunita v časopise O komunitě také píšeme ve stejnojmené sekci v časopise v sekci Ostatní.(viz. 1.6)

20 Sekce 4.1 – Historie SN Začalo to asi takovým čmáráním a psaním na tabuli u nás ve třídě.Později,postupem času jsme nepravidelně psali na tabuli různé vtipné články a tak.Přes prázdniny a na konci roku jsme se rozhodli sepsat tyto naše nápady a články do sešitu a nakonec jsme se rozhodli i pro časopis.Jelikož jsme měli k dispozisi tiskárnu s levnými barvami a papíry zdarma,mohli jsme jej nabízet za velice malou cenu.

21 Sekce 4.2 – Děkujeme za věrnost! Tento graf jasně ukazuje,že jste si nás za tu dobu,co jsme s vámi oblíbili.

22 Sekce 5.1 – SN team Zde vám poskytneme výpis všech našich členů SranNEWS Teamu.

23 Jan Kroupa Zakladatel a redaktor

24 Pavla Hemelíková Hlavní redaktorka

25 Jitka Vrbická Redaktorka

26 Pavlína Novotná Redaktorka

27 Timea Dolanová Redaktorka

28 Martin Svatoň Hlavní spolupráce

29 Natálie Křičenská Redaktorka S-style

30 Sára Michalcová Spolupráce

31 Závěr Děkujeme za sledování naší videoprezentace! Více informací v Komunitě,nebo na Webu

32 Odkaz na komunitu Potřebujete být přijmuti do skupiny.


Stáhnout ppt "SrnaPRESENTER Uvádí prezentaci…. SrnaNEWS Co a o."

Podobné prezentace


Reklamy Google