Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Merry Christmas WHITE CHRISTMAS Za oknem se vločky honí, zvonky v dálce tiše zvoní a stromečky v celé zemi sladce voní Vánocemi.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Merry Christmas WHITE CHRISTMAS Za oknem se vločky honí, zvonky v dálce tiše zvoní a stromečky v celé zemi sladce voní Vánocemi."— Transkript prezentace:

1

2 Merry Christmas WHITE CHRISTMAS

3 Za oknem se vločky honí, zvonky v dálce tiše zvoní a stromečky v celé zemi sladce voní Vánocemi.

4 Oheň v krbu tiše praská. V tvém srdci ať je mír a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích.

5 Veselé Vánoce Vám chci přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál.

6 V okně kvetou květy z ledu, těšíme se na koledu. Krátký den a dlouhá noc, už je blízko do Vánoc.

7 Štěstí a lásku, radost a něhu, ať přinese Vám všem vánoční sen. Svá přání najdete na vločkách sněhu, ať plný kouzel je Váš Štědrý den.

8 Na vánoční stromeček, pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou.

9 K zemi se snáší za vločkou vločka, pod stromkem září dětská očka. Pokojem vanilka, jehličí voní a v lidských duších zvonečky zvoní!

10 White Christmas I'm dreaming of a white Christmas Just like the ones I used to know Where the treetops glisten and children listen To hear sleigh bells in the snow I'm dreaming of a white Christmas With every Christmas card I write May your days be merry and bright And may all your Christmases be white I'm dreaming of a white Christmas With every Christmas card I write May your days be merry and bright And may all your Christmases be white Stastne a vesele vanoce preje flafyket


Stáhnout ppt "Merry Christmas WHITE CHRISTMAS Za oknem se vločky honí, zvonky v dálce tiše zvoní a stromečky v celé zemi sladce voní Vánocemi."

Podobné prezentace


Reklamy Google