Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Střední odborné učiliště stavební, odborné učiliště a učiliště Sabinovo náměstí 16 360 09 Karlovy Vary Vladimíra Vinterová odborná učitelka uvádí pro.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Střední odborné učiliště stavební, odborné učiliště a učiliště Sabinovo náměstí 16 360 09 Karlovy Vary Vladimíra Vinterová odborná učitelka uvádí pro."— Transkript prezentace:

1

2 Střední odborné učiliště stavební, odborné učiliště a učiliště Sabinovo náměstí 16 360 09 Karlovy Vary Vladimíra Vinterová odborná učitelka uvádí pro TP2 tuto výukovou prezentaci : V. Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu

3 Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu dřeva Ze strojů a zařízení pro povrchovou úpravu nátěrovými hmotami, které se používají ve výrobě nábytku, jsou nejrozšířenější: Ze strojů a zařízení pro povrchovou úpravu nátěrovými hmotami, které se používají ve výrobě nábytku, jsou nejrozšířenější: polévací a válcové nanášečky nátěrových hmot (NH), polévací a válcové nanášečky nátěrových hmot (NH), tmelicí stroje, tmelicí stroje, stříkací zařízení s příslušenstvím, stříkací zařízení s příslušenstvím, brusky, leštičky a brusky, leštičky a sušárny nátěrových hmot. sušárny nátěrových hmot.

4 STROIE A ZAŘÍZENÍ PRO NANÁŠENÍ NÁTĚROVÝCH HMOT Nátěrové hmoty (NH) se na plochy dílců a součástí nanášejí. Nátěrové hmoty (NH) se na plochy dílců a součástí nanášejí. navalováním, navalováním, poléváním, poléváním, máčením a máčením a stříkáním. stříkáním. Tyto technologické operace se provádějí nanášečkami nátěrových hmot. Tyto technologické operace se provádějí nanášečkami nátěrových hmot. Nanášečky dělime na válcové a polévací stroje, máčecí a stříkací zařízení. Nanášečky dělime na válcové a polévací stroje, máčecí a stříkací zařízení.

5

6

7

8


Stáhnout ppt "Střední odborné učiliště stavební, odborné učiliště a učiliště Sabinovo náměstí 16 360 09 Karlovy Vary Vladimíra Vinterová odborná učitelka uvádí pro."

Podobné prezentace


Reklamy Google