Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MADONNA MADONNA GPJP GPJP Klára Šturmová Klára Šturmová 2.C 2.C.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MADONNA MADONNA GPJP GPJP Klára Šturmová Klára Šturmová 2.C 2.C."— Transkript prezentace:

1 MADONNA MADONNA GPJP GPJP Klára Šturmová Klára Šturmová 2.C 2.C

2 Životopis Životopis  Madonna se narodila 16. srpna 1958 v Michiganu. 16. srpna 1958 v Michiganu.  Když bylo Madonně 6 let, zemřela její matka na rakovinu 1.12.1963.  Madonna měla 2 sestry (Melanii a Paulu) a 3 bratry (Martina, Christophera a Anthonyho) - každý sourozenec hrál na hudební nástroj. a 3 bratry (Martina, Christophera a Anthonyho) - každý sourozenec hrál na hudební nástroj.

3  Občas si přivydělávala jako modelka aktů.  První singl se nazývá Everybody a první album nese název „Madonna“. a první album nese název „Madonna“.  Její sláva šla raketově vzhůru a Madonna se stala velice populární. se stala velice populární.  Madonna je považována za nekorunovanou královnu populární hudby, podle Guinnessovy knihy rekordů je nejúspěšnější sólovou zpěvačkou na světě. nekorunovanou královnu populární hudby, podle Guinnessovy knihy rekordů je nejúspěšnější sólovou zpěvačkou na světě.

4 Alba Alba Do prosince 2005 vydala dvanáct platinových alb. Podle které se ve Spojených státech prodalo 65 milionů kopií jejích alb. Podle Warner Bros prodala celosvětově přes 200 milionů alb a 115 milionů singlů. Je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob.

5 Fotky

6 Děkuji všem za pozornost Děkuji všem za pozornost Doufám, že Vás prezentace aspoň Doufám, že Vás prezentace aspoň trochu zaujala. trochu zaujala.


Stáhnout ppt "MADONNA MADONNA GPJP GPJP Klára Šturmová Klára Šturmová 2.C 2.C."

Podobné prezentace


Reklamy Google