Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ÚSEČKA Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ÚSEČKA Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ÚSEČKA Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Mgr. Kateřinou Různarovou

2 Úsečka je přímá, má dva krajní body A B krajní body jsou AB bod značíme čárkou, jestliže leží na čáře T G K L U V C D

3 Pracovní list 1)Urči krajní body daných úseček Krajní body jsou ….................... krajní body jsou ………………… náleží bod S úsečce AB? ………………. 2)Vyhledej všechny úsečky a vypiš je úsečky jsou ………..……, ……….……,.…..….……, ……………. 3) Vyznač body J,K. Na dané úsečce LO vyznač bod R a bod K mimo ni. RS A B E G F H S


Stáhnout ppt "Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ÚSEČKA Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání."

Podobné prezentace


Reklamy Google